Microsoft yeni Surface modelleri için tarih verdi

Microsoft Surface 2018

Teknoloji devlerinin gelenekselleşen sonbahar etkinlikleri bu yıl da devam ediyor. Microsoft Surface serisi için yapacağı lansmanın tarihini duyurdu. ABD merkezli şirketin yeni ürün ve hizmetleri Ekim 2018’de duyurulacak. İşte detaylar.

Bir süredir Surface serisi ile tablet bilgisayar sektöründe yer alan Microsoft, Surface serisi ile başarılı işlere imza atmayı başardı. Satış rakamları rakiplerinin oldukça gerisinde olsa da Surface serisi artık kendi kemik müşteri kitlesine sahip. Windows 10’un mobil cihazlara verdiği desteklerin artmasıyla birlikte Surface serisi Microsoft’un mobil taraftaki temsilcisi haline geldi.

Surface etkinliği ne zaman yapılacak?

Yapılan duyuruya göre Microsoft Surface etkinliği 2 Ekim 2018’de New York’ta düzenlenecek. Etkinliğin içeriği hakkında henüz resmi bir bilgilendirme yapılmadı ancak basına yansıyan bilgiler ışığında oldukça kuvvetli tahminler mevcut. Yollanan davetiyenin görselini haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Microsoft Surface 2018

Tahminler, mevcut Surface ürünlerinin güncelleneceği ve daha iyi donanımlarla tüketicilerin karşısına çıkacağı yönünde. Bu bağlamda Surface Laptop, Surface Studio, Surface Pro ve Surface Book 2 modelleriyle ilgili gelişmelerin duyurulması bekleniyor.

Apple 12 Eylül’de neler duyuracak?

Zayıf bir ihtimal olsa da Surface Hub 2’nin duyurulması da seçenekler arasında yer alıyor. Basına sızan bilgiler ışığında elimizdeki bilgiler bu kadar. Daha fazlası için 2 Ekim tarihini beklemek gerekecek.

Surface meraklıları için ise yine sevindirici bir haber yok. Microsoft Surface modelleri bir süre daha Türkiye pazarında yer almayacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin