Ana SayfaOyunMetal Gear Survive ertelendi. Yeni çıkış tarihi ne zaman?

Metal Gear Survive ertelendi. Yeni çıkış tarihi ne zaman?

Metal Gear Solid serisine Revengeance’den sonra bir farklı oyun daha katılacak. Konami, E3 2017’de bu farklı oyununla ilgili bir duyuruda bulundu. Metal Gear Survive ertelendi. Bakalım oyunun yeni çıkış tarihi ne zaman?

MGS serisinin son oyunları Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ve Metal Gear Solid V: Phantom Pain, oyun piyasasını ikiye bölmüştü. Bir kesim bu oyunları çok severken, bir kesim de hiç beğenmemişti. Oyunun etkileri sürerken, 2016’da duyurulan Metal Gear Survive, serinin hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. E3 2017′de yapılan duyuruya göre Metal Gear Survive ertelendi. Bakalım oyunun yeni çıkış tarihi ne zaman?

Metal Gear Survive, serinin yaratıcısı Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılmasında sonra çıkacak ilk oyun olma ünvanı taşıyor. Firma, E3 2017′deki sunumunda oyunun 2017 yılını pas geçerek, 2018‘in başlarında çıkacağını belirtti. Konami, erteleme gerekçesi olarak “oyunu parlatmak için ekstra zaman ihtiyacı olmasını” gösterdi. Ancak oyunun 2018’in hangi diliminde çıkacağı hususunda kesin bir tarih verilmedi.

Eğer Metal Gear Survive’yi ilk defa duyduysanız, sizi oyun için yayınlanan tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. Metal Gear Survie, Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için raflardaki yerini alacak.

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting