Ana SayfaGenelMeta hesabını kaybeden kullanıcılara yönelik bölüm açıyor!

Meta hesabını kaybeden kullanıcılara yönelik bölüm açıyor!

Meta nihayet uzun süredir kullanıcıları rahatsız eden bir sorunu ele alıyor: müşteri desteği eksikliği. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Kullanıcıların hesaplarını haksız sebeplerle kaybetmeleri bir süredir sosyal medyadaki en büyük problemler arasında yer alıyor. Bloomberg, Meta platformundaki önemli bir değişikliği duyurdu. Şirket şimdi “gönderileri veya hesapları beklenmedik bir şekilde kaldırılmış” kullanıcılara yardımcı olabilecek bir müşteri destek bölümü kurmayı planladığını bildirdi. Meta’nın planları görünüşe göre hala “erken aşamalarda”, bu nedenle yeni hizmetlerin ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil. Bloomberg’e göre, Meta’nın planları, en azından kısmen, kullanıcıların şirketin içerik kararlarına itiraz etme isteklerini ele alan Gözetim Kurulu’nun içgörüsü tarafından yönlendirilecek. Kurul, Meta’nın kararları hakkında kullanıcılarla iletişim kurma biçiminde daha şeffaf olması gerektiğini defalarca belirtmişti.

Meta hesabını kaybeden kullanıcılara yönelik bölüm açıyor!

Kullanıcılarla gerçekten konuşabilen müşteri hizmetleri temsilcilerinin eklenmesi, birçokları için uzun süredir devam eden bir baş ağrısını çözebilir. Şu anda, saldırı veya haksız askıya alma yoluyla hesaplarına erişimini kaybeden kullanıcılar, onları geri almak için çok az seçeneğe sahip. Ancak gerçek müşteri desteğiyle, hayal kırıklığına uğramış Facebook ve Instagram kullanıcıları sonunda başvurabilecekleri şirket onaylı bir kaynağa sahip olacaklar. Şirket, müşteri hizmetleri bölümünün nasıl çalışacağı veya yardım için uygun olacağı konusunda ayrıntıları paylaşmadı. Bu kapsamda problemle başa çıkmak için özel bir ekip kurulacak. Bu ekip müşterilerin problemleri ile bire bir ilgilenecek.

HUAWEI FreeBuds Pro 2 : iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting