Ana SayfaGenelHUAWEI FreeBuds Pro 2 : iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu

HUAWEI FreeBuds Pro 2 : iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu

HUAWEI’nin “Akıllı Dinamik Gürültü Engelleme” özelliğine sahip yeni nesil tam kablosuz kulaklığı HUAWEI FreeBuds Pro 2 , yalnızca HUAWEI markalı ürünlerle değil, IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarla da tam uyumlu çalışıyor.

 HUAWEI hem multimedya içerikleri hem de görüşmeler özelinde benzersiz bir ses deneyimine imza atan FreeBuds Pro 2 modelinin, tüm özellikleriyle en iyi deneyimi sunması için farklı işletim sistemine sahip cihazlarla çalışmasını da destekliyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar, “AI life” uygulaması ile ürünün birçok önemli özelliğini destekliyor.

FreeBuds Pro 2

HUAWEI AppGallery üzerinden tüm akıllı telefon ve tabletlere kolayca indirilebilen “AI life” uygulaması; dinamik modlar, farkındalık modu, cihazı basit hareketlerle kontrol etme yetenekleri gibi özelliklerle eksiksiz bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. HUAWEI FreeBuds Pro 2 ayrıca, telefonunuzu sürekli olarak cebinizden çıkarmaktan kurtaran kolay kontrol altyapısı ile birlikte geliyor.

Yepyeni bir akustik deneyimi

HUAWEI FreeBuds Pro 2, 14 Hz’den 48 kHz’e kadar uzanan işitme aralığıyla hem tiz sesler hem de güçlü bas sesleri tüm detaylarıyla duymanızı sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü çift ses sistemi, üçlü adaptif ekolayzır ve üçlü hassas mikrofon sisteminin sunduğu aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği, yenilikçi bir akustik yaklaşımla her notanın en iyi şekilde duyulmasını sağlıyor. Akıllı özellikleriyle öne çıkan HUAWEI FreeBuds Pro 2’nin Üçlü Uyarlanabilir EQ desteği, her zaman için en ideal ses performansını sunuyor.

FreeBuds Pro 2

Cihaz, bir önceki modele kıyasla ortalama ANC derinliğini %15 artırırken, maksimum ANC derinliğini 47 dB seviyesine kadar taşıyan 50 Hz-3000 kHz geniş frekans aralıklarını da destekliyor. Ürün ayrıca, LDAC yüksek çözünürlüklü codec desteğiyle hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylandı. 990 kbps’ye kadar yüksek hızda iletimi destekleyen HUAWEI FreeBuds Pro 2, hiçbir detayın kaybolmadığı temiz ve yüksek kaliteli ses deneyimi sunuyor.

Cihazın 11 mm’lik dört mıknatıslı dinamik sürücüsü, önceki modele kıyasla aktarım gücünü %30 seviyesine kadar artırarak, 14 Hz seviyesinde güçlü bas sesler üretiyor. Standart sürücü birimlerine kıyasla aktarım alanını 6 kat artıran UHF düzlemsel diyafram sayesinde ise yüksek tepki hızı ve zengin detaylar, bu kulaklıkta bir araya geliyor.

FreeBuds Pro 2

Uzun soluklu yol arkadaşı

HUAWEI FreeBuds Pro 2, şarj kutusuyla 30 saate kadar dinleme sağlarken kolaylıkla telefon veya tabletler üzerinden de şarj edilebiliyor. Ürün ayrıca, Bluetooth üzerinden aynı anda; Android, iOS veya Windows işletim sistemine sahip iki cihaza bağlanabiliyor.

Müzik dinleme zevkini üst düzeye çıkaran ses efektleri

Akustik mühendislik şirketi Devialet ile birlikte geliştirilen HUAWEI FreeBuds Pro 2, müzik parçalarının orijinal üretim aşamasındaki tüm doku ve tınılarını, kristal netliğindeki ses kalitesi ve derin bas sesler ile ortaya çıkarıyor. HUAWEI FreeBuds Pro 2 ile birlikte gelen ses efektleri, müzik tutkunlarının dinleme deneyimini özelleştirmek için ihtiyaç duydukları yenilikçi özellikleri de tek cihazda topluyor.

Telefon görüşmelerinde üstün performans

HUAWEI FreeBuds Pro 2, 4 mikrofonlu arama gürültü engelleme özelliğine de sahip. Kulaklık, bünyesindeki dört farklı mikrofon ile çevre gürültüsünün; aramalarınızın, müziğinizin ve filmlerinizin önüne geçmesine asla izin vermiyor. 100 milyondan fazla ses örneği ile test edilen özel gürültü engelleme algoritması, gürültülü metrolardan rüzgarlı hava koşullarına kadar her ortamda önemli bir performansa imza atıyor.

Huawei Mate 50 serisi Snapdragon 8 Gen 1 4G ile gelecek

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting