Ana SayfaGenelMeta hakkındaki iddialar geri çekiliyor!

Meta hakkındaki iddialar geri çekiliyor!

Yaklaşık üç hafta boyunca yükselen retoriğin ardından The Wire, Meta hakkındaki haberlerini geri çekiyor.

Meta hakkındaki iddialar geri çekiliyor! Pazar günü, kar amacı gütmeyen yayın, 6 Ekim’den bu yana sosyal medya devi hakkındaki haberlerini dayandırdığı materyalle “belirli tutarsızlıklar” keşfettiğini söyledi. “The Wire, hikayeleri geri çekmenin uygun olduğuna inanıyor” dedi ve daha önceki Meta kapsamı için kritik olan iki e-postanın kimliğini doğrulayamadığına işaret etti. The Wire’ın doğrulayamadığını söylediği e-postalardan biri, çıkışın Meta sözcüsü Andy Stone’a atfettiği bir mesajı içeriyor.

Meta, Giphy'yi satmak zorunda kalacak

The Wire “Devam etmekte olan soruşturmamız, raporlama ekibimizden birinin uzun süredir temas halinde olduğunu söylediği kaynakların gerçekliği ve iyi niyetleri hakkında henüz kesin bir görüş edinmemize izin vermiyor.” dedi “The Wire’ı yanlış bilgilendirmek veya aldatmak için kasıtlı olarak aranmış olma olasılığı da dahil olmak üzere, hala tüm konuyu gözden geçiriyoruz.”

Meta o ülkede hizmetini sonlandırabilir!

Meta hakkındaki iddialar geri çekiliyor!

Pazar günkü geri çekilmeden önce The Wire, Meta’nın Hindistan’ın iktidardaki BJP partisinden bir bilgi teknolojisi yetkilisi olan Amit Malviya’ya Instagram’dan gönderileri kaldırma yetkisi verdiğini iddia etti, ki bu Meta’nın sürekli olarak itiraz ettiği bir iddia. The Wire, şirketin 12 Ekim’de kapsamlı bir çürütme paylaşmasının ardından geri adım atmak yerine, Meta’nın halkı yanıltıcı olduğunu iddia eden hikayeler yayınlamaya devam etti ve 15 Ekim’de, orijinal yayından kaldırma talebinin kanıtını gösterdiği  iddia edilen bir ekran kaydı yayınladı. Bir gün sonra Meta, bir iç soruşturmanın videonun 13 Ekim’de oluşturulan bir Workspace hesabını gösterdiğini ve birinin hesabı The Wire’ın haberlerini desteklemek için yaptığını öne sürdüğünü söyledi.

Meta o ülkede hizmetini sonlandırabilir!

Tüm bu gelişmelerin ortasında Instagram, The Wire’ın soruşturmasını ilk etapta başlatan gönderiyi sonunda eski haline getirdi.

Resident Evil 4 Remake’in oynanış videosu yayınlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting