Ana sayfa Facebook Messenger siyah tema test aşamasında!

Messenger siyah tema test aşamasında!

Messenger siyah tema seçeneği ile güncellenemeye başladı. Facebook bazı ülkelerde Messenger’ın siyah tema seçeneğini test ediyor. Peki, Messenger, siyah tema ile nasıl görünüyor?

Facebook yaklaşık 4-5 ay önce Messenger uygulamasına siyah tema seçeneğini getireceğini açıklamıştı. 2018 bitmeden gelmesi beklenen bu tema seçeneği maalesef ki 2019’a sarkmıştı. Bugün gelen bilgiler ise siyah tema isteyenleri sevindirdi. Facebook, Messenger’ın siyah tema seçeneğini bazı ülkelerde kullanıma sunmuş.

Messenger siyah tema ile güncelleniyor!

OTA üzerinden sunulan bu güncelleme kademe kademe yayınlanıyor. Şimdilik sadece Amerika’da kullanıma sunulan siyah tema seçeneğini Ocak ayı bitmeden Türkiye’de de kullanılacağını düşünüyoruz.

Özellikle OLED ve AMOLED ekrana sahip akıllı telefonlarda oldukça şık görünecek olan siyah tema, Twitter’ın mavimsi gece modunun aksine Pure Black bir deneyim sunuyor. Komple karalara bürünün Messenger, gece modu ile tasarımsal bir takım değişikliklere de gidiyor.

Facebook Messenger AR özelliği ile güncellendi!

Yapılan bu tasarımsal değişiklikler uygulamanın daha rahat kullanılmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Messenger siyah tema

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler