Ana sayfa Oyun Max Payne 1'i yeniden tasarladılar!

Max Payne 1’i yeniden tasarladılar!

Max Payne 1 efsanesinin bu yıl geliştirilse nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Wojciech Chalinski isimli tasarımcı Max Payne’in ilk bölümünde yer alan mekanı yeniden tasarladı. Bu tasarımlar görülmeye değer.

Remedy Entertainment ile 2002 yılında hayatımıza giren Max Payne, o döneme damgasını vuran Matrix filminden esintiler barındırması ve Bullet Time mekaniği ile büyük ilgi görmüştü. Oyun dünyasının kült yapımları arasında yer alan Max Payne, daha sonra serinin ikinci ve üçüncü oyunu ile karşımıza çıkmıştı.

En iyi 10 Remastered PlayStation 4 oyunu!

Max Payne 3’ten sonra haber alınamayan serinin oyuncular tarafından unutulmadığı bugün yayınlanan görseller ile bir kez daha kanıtlandı. Wojciech Chalinski isimli tasarımcı Max Payne’in ilk bölümündeki mekanı yeniden tasarladı. Sanki yeni çıkacak bir oyun gibi görünen bu mekan tasarımları, keşke Max Payne Remastered gelse dedirtiyor.

Max Payne 1 için yayınlanan muhteşem konseptler!

Max Payne 1Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler