Matrix Resurrections için ilk fragman yayınlandı

Matrix Resurrections için ilk fragman yayınlandı

Merakla beklenen yeni Matrix filminden ilk fragman yayınlandı. Peki Matrix Resurrections konu olarak bizlere ne sunacak. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Matrix Resurrections için ilk fragman yayınlandı. 2000’li yıllara damga vuran Matrix serisinin yeni filmi uzun süredir çekim aşamasındaydı. Film için merakla beklenen fragman yayınlandı. Peki yayınlanan fragman filmin senaryosu hakkında hangi ipuçlarını veriyor.

Öncelikli olarak Neo’nun tekrardan Matrix’e döndüğünü ve hiç bir şey hatırlamadığını görüyoruz. Aynı şekilde Trinity de kurtularak Matrix’e dönmüş.

Hatırlanacağı üzere Matrix 3’te Trinity bariz bir şekilde ölmüştü. Neo’nun dönmesi bir şekilde anlaşılabilir. Fakat Trinity’nin ölümden nasıl döndüğü önemli bir soru işareti.

Fragmanın ilerleyen aşamalarında Neo’nun tekrardan Matrix’ten kurtarıldığını görüyoruz. Ayrıca 4. filmde bol şekilde ilk filme gönderme mevcut. Dilerseniz aşağıdan filmin fragmanına göz atabilirsiniz.

Matrix Resurrections için ilk fragman yayınlandı

Bilindiği üzere filmin kadrosunda şu isimler yer alıyor; Yahya Abdul-Mateen II (“Aquaman” serisi) Jessica Henwick (TV yapımı “Iron Fist,” “Star Wars: Episode VII – The Force Awakens”), Jonathan Groff (“Hamilton,” TV yapımı  “Mindhunter”), Neil Patrick Harris (“Gone Girl”), Priyanka Chopra Jonas (TV yapımı “Quantico,”), Christina Ricci (TV yapımı “Escaping the Madhouse: The Nellie Bly Story,” “The Lizzie Borden Chronicles”), Telma Hopkins (TV yapımı “Dead to Me,”), Eréndira Ibarra (“Sense8,” serileri “Ingobernable”), Toby Onwumere (TV yapımı “Empire”), Max Riemelt (“Sense8” serileri) Brian J. Smith (“Sense8,”serileri “Treadstone”), ve Jada Pinkett Smith (“Angel Has Fallen,” TV yapımı “Gotham”).

LG katlanabilir ekranlı telefon üretebilir