Ana SayfaGenelBully 2 2013 yılında iptal edilmiş!

Bully 2 2013 yılında iptal edilmiş!

Oyun severlerin merakla bekledikleri Bully 2 aslında gelişim aşamasındayken iptal edilmiş. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

2006 yılında raflardaki yerini alan Bully, gerek konusu, gerek oynanışı, gerekse de atmosferiyle hayli farklı bir oyundu.

Açık dünya temalı bir aksiyon oyunu Bully’de Jimmy isimli bir öğrenciyi kontrol ediyorduk. Oyun içerisinde derslere giriyor, sınavlara çalışıyor ve en çok da okulu birbirine katıyorduk. Sonuç olarak bu değişik konsept oyuncuların hayli hoşuna gitti.

Genel beklenti Rockstar’ın öyle ya da böyle Bully’nin devam oyununu geliştireceği yönündeydi. Fakat aradan geçen 13 yıla rağmen Bully 2 ile ilgili somut bir duyuru gelmedi.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir habere göre, Rockstar Bully 2 için ilk çalışmalara 2010 yılında başlamış. Oyunun Jimmy yaz tatilindeyken başlaması planlanmış. Nitekim çalışmalar 2013 yılına kadar devam etmiş. Fakat aradan geçen onca süre içerisinde oyunda istenilen ilerleme kaydedilemeyince proje tamamen rafa kaldırılmış.

Önümüzdeki dönemde Rockstar’ın yeni bir Bully oyunu yapıp yapmayacağı net değil. Fakat yıllar sonra gelse bile bir devam oyununun olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Avengers oyunu için Ms Marvel sürprizi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting