Marvel evrenine yeni bir isim katıldı: Angelina Jolie

Marvel evrenine yeni bir isim katıldı: Angelina Jolie

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings nihayet bu hafta sonu vizyona girdi. Film Marvel hayranları tarafından çok ilgi toplamadı. Hayranlar gözlerini Kasım ayında vizyona girecek olan Eternals’a çevirmiş durumda. Bu filmde oyuncu kadrosunda Angelina Jolie de karşımıza çıkacak.

Angelina Jolie Eternals filmi ile ilk çıkışını Thena olarak yapacak. Son zamanlarda Jolie, verdiği bir röportajda filme neden katılmak istediğini açıkladı. Jolie, “Bu filmi yapmak istememin gerçek nedeni bu kadar çeşitliliğe sahip bir ailenin parçası olmak. Rolün büyüklüğü benim için hiç önemli değildi” açıklamalarında bulundu. Hollywood’da bulunduğu filmler ve bir dönem Brad Pitt işe yaşadığı ilişki ile tanınan Angelina Jolie için Marvel yeni bir alan diyebiliriz.

Marvel evrenine yeni bir isim katıldı: Angelina Jolie

Jolie’ye ek olarak, Eternals’da  Ikaris rolünde Richard Madden, Kingo rolünde Kumail Nanjiani, Sprite rolünde Lia McHugh, Phastos rolünde Brian Tyree Henry, Makkari rolünde Lauren Ridloff, Druig rolünde Barry Keoghan, Gilgamesh rolünde Don Lee karşımıza çıkacak. Game of Thrones’dan isimlerin de filmde yer alması beklentiyi iyice yükseltiyor. Filmde, binlerce yıldır Dünya’da gizlice yaşayan insanüstü güçlere sahip ölümsüz varlıklardan oluşan bir ırk, kötü Deviant’larla savaşmak için yeniden bir araya gelecek. MarvelStudios, geçen ay Eternals için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, filmin konusuna ve ne bekleyeceğimize dair bir ışık tuttu. Eternals’ın 5 Kasım’da vizyona girmesi planlanıyor.

Snapdragon 898 kullanacak ilk telefon belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir