Ana sayfa Gundem Tomb Raider Sinemayla Geri Döndü

Tomb Raider Sinemayla Geri Döndü

Lara Croft, dünyanın en çok tanınan oyun karakteri olabilir. 1996 yılından bu yana 16 oyuna sahip Tomb Raider serisi, erkekler kadar kadınlar tarafından da seviliyor.

Oyunun, macera tutkunu ana karakteri Lara Croft, geçen 17 yıla rağmen giderek gençleşiyor. 2001 yılında Angelina Jolie tarafından sinemaya da uyarlanan Tomb Raider serisi, geçtiğimiz yıl yeni bir sayfa açmıştı. Tomb Raider adlı oyun, kendinden önceki yapımları yok sayıp hikayeyi başa sardı ve yeniden anlattı. Son yıllarda Megan Fox tarafından üçüncü Tomb Raider filminin geleceği iddiaları Lara Croft hayranlarını sevindirse de henüz bu konuda bir çalışma yok. Amatör filmciler, Megan Fox ve Holywood’tan önce davranıp Lara Croft’u sinemaya geri getirdi. Croft adlı kısa filmde, karakteri Cassandra Ebner oynuyor. Aksiyon dolu, 20 dakika sunan filmi sizlere sunuyoruz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler