Mart ayında vizyona girecek yerli filmler

sinema salıob

#İŞBİRLİĞİ

Mart ayında vizyona girecek olan yerli filmler nihayet netlik kazandı. Bu ay vizyona girecek olan yerli filmler arasında ön plana çıkan isim ise Türk İşi Dondurma. İşte detaylar.

Son dönemde yapımcılar ile Mars Grup arasında yaşanan tartışmadan ötürü pek çok filmin vizyon tarihi ötelendi. Örneğin Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6’yı Şubat ayında vizyona sokmayı düşünüyordu. Fakat Mars Grup ile yaşanan sürtüşmeden ötürü Recep İvedik 6 vizyon tarihi ertelenmişti.

Aynı durum Cem Yılmaz’ın filmi KaraKomik Filmler için de geçerli. Zaten tartışmanın fitilini ateşleyen de Cem Yılmaz olmuştu. Dolayısıyla KaraKomik Filmler’in hala vizyona girmemiş olması pek de şaşırtıcı değil.

Peki Mart ayında vizyona girecek olan yerli filmler hangileri? Bu yazımızda önümüzdeki dönemde beyaz perdedeki yerini alacak olan yerli filmleri ve bu filmlere ait fragmanları sizlerle paylaşacağız.

Genel olarak Mart ayında vizyona girecek yerli filmler listesine baktığımızda Türk İşi Dondurma öne çıkan isim oluyor. Ayla, Müslüm ve Çiçero gibi filmleri beyaz perdeye taşıyan Dijital Yapım Evi tarafından çekilen Türk İşi Dondurma, 1. Dünya Savaşı yıllarında geçiyor.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Mart ayında vizyona girecek yerli filmler listesi ile başbaşa bırakalım.

Mart ayında vizyona girecek filmler

Musabbar

Vizyon Tarihi: 1 Mart