Magic4 Lite özellikleriyle dikkat çekiyor

honor 2

Çinli teknoloji şirketi Honor tarafından geliştirilen ve bir süredir sızıntılarla karşımıza çıkan Honor Magic 4 Lite sonunda resmen tanıtıldı.

Magic4 Lite özellikleriyle dikkat çekiyor. Yakın zamana kadar Huawei’nin alt markası durumunda olan ancak 2020 yılının sonlarına doğru Çinli teknoloji devi tarafından yine Çinli bir yerel konsorsiyuma satılan Honor, günden güne adından daha çok bahsettiren bir markaya dönüşüyor.

Şirketin özellikle alt ve orta segment kategorilerinde satışa sunduğu modeller, tercihini bu tip cihazlardan yana kullanan akıllı telefon meraklılarının ilgisini cezbediyor. İşte şirketin bu başarısını sürdürebilmek için uzun bir süredir üzerinde çalıştığı yeni orta segment akıllı telefon modeli Honor Magic 4 Lite da dün itibariyle resmen tanıtıldı.

Yeni Hyundai KONA

Magic4 Lite özellikleriyle dikkat çekiyor

Her ne kadar şirketin bu modelden beklentisinin büyük olduğunu söylesek de, yine de tanıtımın son derece mütevazı bir organizasyon şeklinde yapıldığını da belirtelim. Peki Honor Magic 4 Lite’da ne gibi özellikler var?

honor 2

Magic4 Lite özellikleriyle dikkat çekiyor

Telefonun ilk dikkat çeken kısmı 2388 x 1080 piksel çözünürlüğünde ve 6,81 inç büyüklüğündeki IPS LCD ekranı. 120Hz yenileme hızı sunan bu ekran aynı zamanda üst kısımda 16MP’lik damla ön kameraya da sahiplik yapıyor.

Magic4 Lite özellikleriyle dikkat çekiyor

Arka yüzeyinde oldukça karakteristik bir şekilde tasarlanmış ve 48MP + 2MP + 2MP’den oluşan üçlü bir kamera yapısı bulunan telefon gücünü ise Snapdragon 695’den alıyor. 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı şeklinde tek bir varyasyonla karşımıza çıkan telefonda 66W hızlı şarj destekli 4.800mAh’lık bir batarya mevcut.

Son olarak fiyatı hakkında bir bilgi verecek olursak, görüldüğü gibi oldukça önemli özelliklere sahip olan bu telefonun 310 dolar civarında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Motorola Edge 30 özellikleri belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir