Ana Sayfa Genel Maçı Beklerken Mobilde Sevgili Arıyoruz

Maçı Beklerken Mobilde Sevgili Arıyoruz

Futbol heyecanıyla beraber aşk trafiği de hız kazandı. Siberalem’in verilerine göre, dünyanın en büyük futbol organizasyonundaki maçlar başladığından bu yana siberalem.com’da aşk arayanların sayısında yüzde 7 artış yaşandı.

Maçları heyecanla takip eden futbol tutkunları, özellikle gece geç saatlerde yayınlanan maçlar öncesinde ve hatta maç izlerken siberalem.com’da hoşlandıkları kişilerle sohbetten vazgeçemiyor. Siberalem.com’un verilerine göre, maçlar sırasında özellikle Siberalem’in mobil uygulamasında yaşanan artış yüzde 12’yi buldu. Futbol severler, Siberalem’in aşkı cebe taşıyan iOS uygulaması sayesinde televizyon başında bir yandan maçları takip ederken bir yandan da iPhone ve iPad’leriyle Siberalem’in eğlence dolu ve güvenilir platformunun keyfini yaşıyorlar.

Siberalem (1)

Siberalem trafiği özellikle maç aralarında, hafta sonları, milyonlarca kişinin maç izlemek için televizyon başına geçtiği gece yarısı ve sabaha karşı daha da artıyor. Maç sırasında siberalem.com’da sohbet başlatma sayısı azalsa da, mesaj gönderme ve “göz kırpma”larda ciddi bir artış yaşanıyor. Maç arasında ise siberalem.com’da yeni arkadaş ekleyenlerin sayısındaki artış dikkat çekiyor.

The Wolf Among Us Sezon Finaline Yaklaştı

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting