Lüks iPhone 6S Plus’ın Fiyatları El Yakacak

Brikk iPhone 6S iphon 6s plus

Türkiye’deki akıllı etlefon arasında yüksek fiyat politikasıyla hareket eden Apple yeni akıllı telefonu iPhone 6S Plus’da da bunu devam ettirmeyi düşünüyor. Öyle ki iPhone 6S Plus’ın lüks modellerinin fiyatları el yakacak.

Brikk Apple’ın akıllı telefonlarına farklı tasarımlar uygulayan bir firma. Firmanın 24 ayar, 28 ayar ve 950 ayar gümüş kaplamalı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri bulunuyor. Şimdiler de Apple’ın yeni ürün grubuna odaklanan firmanın kadranında iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ürünleri var. Genellikle Apple yeni çıkardığı amiral gemisi modelleri eski ürünün yerine koyuyor ve geride kalan ürünlerde kademeli olarak fiyatları indiriyordu. Fakat son dönemde artan maliyetlerin bu seferki amiral gemisi modeli olan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin fiyatlarına olumsuz yansıyacağı söyleniyor. Buna göre eski modellerin fiyatları düşmeyecek ve yeni gelen model yüksek bir fiyattan satışa sunulacak.Brikk iPhone 6S-iphon 6s plus

Brikk firmasının yaptığı orijinal tasarımların fiyatları da bundan etkilenecek. Brikk firması iPhone 6S ve iPhone 6S pLus modelleri için altın, gümüş ve değerli taşların kullanıldığı farklı tasarımlar yapacak. Bu ürünlerin fiyatlarının 128 GB’lık modeller için 8000 dolar ile 209 bin dolar arasında değişeceği söyleniyor. Kim bir iPhone 6S Plus akıllı telefona 209 bin dolar verir ki? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.

iPhone 6s’in yeni özelliği ne oldu?