iPhone 6S Rezervasyonları Başladı

iPhone 6 review 12

Apple’ın yeni nesil iPhone akıllı telefonlarını 9 Eylül tarihinde tanıtılması bekleniyor. Bu tarihten önce ilk ön sipariş haberi ise Almanya’dan geldi. Almanya’daki yeni iPhone alacak kullanıcılar şimdiden rezervasyon yaptırabilecek.

Alman teknoloji haberleri yapan web sitelerinin haberine göre Telekom.de firması iPhone 6S için ön sipariş formu yayınlamış durumda. Alman kullanıcılar bu adresten iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ön siparişinde bulabiliyorlar. iPhone-6-review-12-640x426

Ön siparişin amacı ise Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’a erkenden ulaşabilmek. Çünkü 9 Eylül tarihinde tanıtılacak yeni telefonlar muhtemelen 14 Eylül haftasında satışa sunulacak fakat yoğun ilgi yüzünden ilk iki hafta içerisinde ön sipariş veren kullanıcıların yeni Apple akıllı telefonlara ulaşabileceği ön görülüyor. Bu sebepten ön siparişin önemi büyük. Bakalım Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 6S ve iPhone6S Plus beklenen ilgiyi görebilecek mi? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

iPhone 6s’in yeni özelliği ne oldu?