Ana SayfaGenelLG, Türkiye'de yeni bir Fortnite oyun yarışması başlattı

LG, Türkiye’de yeni bir Fortnite oyun yarışması başlattı

LG, Fortnite hayranları için yeni, sürükleyici deneyimler yaratmak amacıyla #SpotOfTriumph teması altında 4 farklı mücadele başlatıyor.

4 Kasım’dan itibaren LG, her Çarşamba kendi sosyal medya kanallarında haftalık bir içerik yayınlamaya başladı. Bu içerikler, takipçilerine Fortnite oyununda nasıl rekabet edileceği ve kazananı neyin beklediği hakkında derinlemesine fikir verecek. LG, aynı zamanda her hafta ürün portföyünün temel özelliklerini detaylarıyla inceleyecek. Emrecanonal (Gereksiz Oda) ve sametparlak44 gibi yerel oyun yıldızları da, oyun için yorumlarını, ipuçlarını ve püf noktalarını sunmak üzere sanal olarak yayına katılacak.

Fortnite

Yarışma boyunca, her Cuma ve Cumartesi 48 saat boyunca yeni görevler yayınlanacak. Oyuncular, Cumartesi günleri 13:00 ve 16:00 saatleri arasında Vatan Topkapı Mağazası LG Oyun alanlarında sanal olarak veya yüz yüze rekabet etme fırsatına sahip olacak.

Oyuna katılmak için, oyuncuların https://www.lg.com/tr/spotoftriumph adresini ziyaret ederek kaydolmaları, Fortnite için Epic Games ID’lerini girerek LG’ye erişim sağlamaları yeterli oluyor. Oyuncular daha sonra Fortnite’ı her zamanki gibi oynayabiliyor ve performansları otomatik olarak izlenebiliyor. Her Pazar kazananlar açıklanacak ve puanlar hesaplanarak LG’nin lider tablosuna eklenecek.

 

#SpotOfTriumph Yarışması ve Ödüller:

  1. LG UltraGear Mücadelesi: Bir Oyundaki En İyi 10 Sıralama

Ödül: 27GP850 2K Nano IPS165Hz NVIDIA G-SYNC Uyumluluğuna Sahip ultra akıcı ve hızlı tepki veren 27” UltraGear Oyun Monitörü kazanma fırsatını yakalayın.

2- 2.Hafta Mücadelesi: En fazla Eleyen

Ödül: XBOOM 360 RP4, ses deneyiminizi değiştirecek çarpıcı bir ses mühendisliği ürünüdür. Hoparlörü nereye yerleştirirseniz yerleştirin, LG’nin konik gövde şekliyle birleşen ses teknolojisi, tüm yaşam alanınızı doğal, kaliteli ve çok yönlü sesle doldurur.

3-The LG Ultimate Sound Challenge: En Çok Sayıda Kazanan

Ödül: SN7Y Soundbar MERIDIAN teknolojisi ile Gelişmiş sinyal işleme teknolojisi ile sesi yükseltir ve geniş bir ses stüdyosu yaratır.

  1. LG Creative Challenge Final: İçerik oluşturucu modunda, ülkedeki en iyi 25 oyuncunun katılacağı büyük final yarışması.

Büyük Ödül: 48 inç C1 LG OLED TV (OLED48C14LB Modeli) – NVIDIA G-SYNC ve AMD FreeSync Premium sertifikalı, ultra akıcı ve hızlı tepki veren oyun deneyimi.

Yarışma Kasım ayının sonuna kadar devam edecek ve kazananlar yarışma web sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığıyla açıklanacak.

Kış lastikleri vs dört mevsim lastik. Hangisi seçilmeli?

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting