Ana SayfaDonanımLG Firmasından Akıllı Gözlük

LG Firmasından Akıllı Gözlük

Google Glass akıllı gözlüğüne LG’den rakip geliyor. İsmi de Glasstic. Akıllı telefon pazarında etkisini arttıran LG, şimdi de akıllı ürünlerde piyasa yapmayı düşünüyor.

Samsung firmasıyla yoğun rekabet içerisinde olan LG firması, yoğun çalışmalarına devam ediyor. Son patent başvurularından elde edinilen bilgilere göre LG firmasının akıllı gözlük peşinde olduğunu düşündürdü. LG firması, Glasstic adında aldığı patentin gözlük olduğu belli. Google firmasıyla ortaklaşa yaptığı akıllı telefonlarından sonra, akıllı gözlük sektörüne tek başına girmeyi düşünüyor.

ssss

LG firması sadece akıllı ürünler kategorisinde gözlük ev saatle yetinmeyecek elbet. Çünkü firma akıllı ürünlere dair sağlam çalışmalarını geniş bir sahada yürütüyor. Samsung firmasıyla yoğun mücadele içerisinde olan Koreli firma, akıllı ürünler piyasasının giderek yükselen bir sektör olduğunun farkında. LG firmasının Glasstic akıllı gözlüğü 2014 senesinin sonlarına doğru anca çıkabilir. Google bu konuda daha şanslı çünkü 2014 senesinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor ürününü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting