Lenovo Yoga Pro 2023 özellikleri ortaya çıktı

3 1

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Lenovo, 32 GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahip YOGA Pro 2023 dizüstü bilgisayar modelini tanıttı.

Lenovo Yoga Pro 2023 özellikleri ortaya çıktı. Lenovo, YOGA markaları altında yeni nesil ince ve hafif iş dizüstü bilgisayarlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, Yoga Pro 2023 için yeni bilgisayarlar paylaştı. Buna göre bilgisayarın ultra-ince ve hafif tasarımını koruması beklenirken, yaklaşan dizüstü bilgisayarın standart olarak şaşırtıcı bir şekilde 32GB RAM ve 1TB depolama alanı ile donatılacağı düşünülüyor. Buna karşılık, YOGA Pro 2022 serisi sadece Core i9 varyantında 32GB RAM ve 1TB depolama alanına sahipti.

1 1

Bu da 2023 YOGA Pro için daha az depolama seçeneği olan bir model olmayacağı anlamına geliyor. Modeller muhtemelen sadece işlemci modelinde farklılık gösterecek. Şirketin en son Core i7 işlemci modeli ile birlikte Core i9 modelini duyurması bekleniyor. Ayrıca AMD Ryzen yongasıyla bir model de olabilir.

3 1

Lenovo Yoga Pro 2023 özellikleri ortaya çıktı

Tasarım açısından, YOGA Pro 2023, önceki neslin tasarım stilini büyük bir değişiklik olmaksızın benimseyecek gibi görünüyor. Ancak dizüstü bilgisayar, renk seçeneklerinde küçük bir ince ayarlama ile geliştirilmiş bir görünüm oluşturmak için bazı iyileştirmeler alacak.

2 3

Arayüz açısından, Lenovo YOGA Pro 2023, bir HDMI arayüzü, iki Type-C portu, bir Type-A portu, 3.5mm kulaklık portu ve bir kamera elektronik kontrol anahtarı ile birlikte gelecek.

Apple tedarikçiler arasındaki rekabeti kızıştırdı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir