Lenovo yeni YOGA Book modelini resmen tanıttı

Lenovo

Bir süredir YOGA Book serisine yönelik herhangi bir hamlesi bulunmayan Lenovo, bu durumu YOGA Book 9i modelini tanıtarak değiştirdi.

Lenovo yeni YOGA Book modelini resmen tanıttı. Lenovo, Çin’deki son duyurusunda, YOGA Book 9i‘yi tanıttı. Yoga Book 9i, CES 2023’te sergilenen YOGA 9i’nin temelini oluşturan ve iki ekranlı bir dizüstü bilgisayar olma özelliğine sahip. Kullanılan çift taraflı 13 inç OLED ekran tasarımı ile dikkat çekiyor. Standart versiyonu 16GB bellek ve 1TB SSD ile birlikte 13. nesil Intel Core i7 yonga setine sahip.

Yoga Book 4

Yeni Hyundai KONA

Lenovo Yoga Book 9i, birçok özellikle donatılmış, çok yönlü ve yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar. Yeni Lenovo dizüstü bilgisayarın alt ekranı, klavye ve izleme panelinin işlevini taklit ederken, ayrıca kablosuz bir klavye ve stand da sunuyor. Çift ekran, farklı kullanım senaryolarına göre ayarlanabilir. Çift ekranın konfigürasyonu, yukarı, aşağı, sola veya sağa gibi istenilen herhangi bir yöne ayarlanabilir.

Lenovo Yoga Book C930

Lenovo yeni YOGA Book modelini resmen tanıttı

Yoga Book 9i, en güncel Intel Core i7 işlemci, 16GB bellek ve 1TB’a kadar depolama alanıyla donatıldı. Dizüstü bilgisayarın pil ömrü, her iki ekranı birden kullanırken tek bir şarjla 10 saate kadar ulaşabilir. Tek bir ekran kullanıldığında ise pil ömrü 14 saate kadar çıkar. Ayrıca üç adet USB-C portu ve diğer bağlantı seçenekleri mevcut.

Yoga Book 3

Lenovo Yoga Book 9i‘nin çift 13 inç OLED ekranı, B ve C tarafları olmak üzere, 2.8K çözünürlük sunar. Her iki ekran da 60Hz yenileme hızına ve %100 DCI-P3 renk gamına sahip. Göz koruma sertifikasına sahip olan Yoga Book 9i, mavi ışığa karşı koruma sağlar ve 360 derece hareket edebilir. Yoga Book 9i’nin ses çıkışı, Bowers & Wilkins ses sistemiyle güçlendirilmiştir. 16mm kalınlığı ve 1.38kg ağırlığıyla Yoga Book 9i, hafif bir dizüstü bilgisayardır.

Lenovo Yoga Book 9i‘nin Çin’deki satış fiyatı, kablosuz klavye dahil, 16.999 yuan (~2.405 dolar) olarak belirlendi. Çin’deki seçili perakende platformlarından, örneğin JD.com’dan alınabilir. Lenovo Yoga Book 9i‘nin yakın gelecekte uluslararası pazara da sunulması bekleniyor. Lenovo yeni YOGA Book modelini resmen tanıttı.

Samsung Galaxy Note 20 serisi için yeni güncelleme yayınladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir