Lenovo, yeni dizüstü bilgisayarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor

kpppp

Lenovo dizüstü bilgisayar kategorisinde yeni cihazlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Firma son olarak Yoga Air 14s 2023 adlı daha uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayarı tanıtmaya hazırlanıyor.

Lenovo henüz belirli bir lansman tarihi açıklamasa da çıkaracağı yeni laptopun 3K OLED ekran, Ryzen bir Ryzen ile geleceği belli oldu. Yoga Air 14s 2023, minimum çerçeveli ince ve keskin bir ekrana sahip şık bir tasarımla piyasaya çıkacak. Dizüstü bilgisayardaki ekran 14,5 inç boyutunda ve 3K çözünürlük, 90Hz yenileme hızı ve %100 P3 renk gamı ​​sunuyor. OLED paneli 600 nite kadar parlak olabilir ve dokunmayı destekler. Bu dizüstü bilgisayar, Lenovo’nun en yeni 6 hoparlör kombinasyonunu kullanacak şekilde lanse edildi. Gövde üzerinde CNC teknolojisini benimser ve 1,3 kg ağırlığında.

Lenovo

Yoga serisi dizüstü bilgisayar, R7 7840U işlemcinin FP8 paket versiyonu olan özel yapım AMD R7 7840S işlemci tarafından desteklenmektedir. Dizüstü bilgisayarda ayrıca 32 GB bellek, 1 TB SSD, 70 Wh pil ve 65 W güç adaptörü bulunur. R7 7840S işlemci, ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış yüksek performanslı bir işlemci. Bilindiği kadarıyla Yoga Air 14s 2023, bazı güçlü özelliklere sahip birinci sınıf bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor. Şu anda Lenovo, dizüstü bilgisayarın piyasaya çıkış tarihini veya fiyatını açıklanmazken önümüzdeki günlerde lansmanın yapılması bekleniyor.

AB’den Facebook’a 1.3 milyar dolar ceza


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir