Lenovo, katlanabilir ekranlı dizüstü bilgisayar prototipini tanıttı

Bilgisayar sektöründe lider konomundaki Lenovo çalışmalarına devam ediyor. Şirket son olarak katlanabilir ekranlı dizüstü bilgisayar prototipini tanıttı.

Lenovo Yenilik ve Teknoloji Konferansında (Tech World 2022)  yine dikkatlerini üzerine çekti. Etkinlikte Lenovo, katlanabilir ekranlı dizüstü bilgisayar prototipini bir kez daha sergiledi. Prototip ilk olarak Ekim ayında global Tech World 2022’yi düzenlediğinde görücüye çıktı.

Lenovo

Bu yeni cihazın yakın zamanda çıkmayacağını bir prototip olarak gösterime sunulduğunu belirtelim. Dizüstü bilgisayarın esnek bir ekranı değişken bir yapıyla birleştiren dünyada ilk olduğu söyleniyor. Tasarımcılar, kullanıcılara değişken boyutlar, oranlar ve çözünürlüklerle bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunmayı hedefliyor.

Patentli menteşe teknolojisiyle dizüstü bilgisayar gövdesine özel bir esnek ekran entegre edilerek, yalnızca 12 inç olan ve geleneksel bir dizüstü bilgisayarın boyutunda olan prototip ekran, 16:9 12 inçlik bir ekrandan otomatik olarak genişletilebilir. düğme. 8:9 en boy oranına sahip 15,3 inç ekrana kadar uzanır. Bu tasarım, çoklu görev, tarama ve diğer birçok uygulama için üstün bir deneyim sunuyor.

Ayrıca Lenovo Group, konferans sırasında şirketin yeni alan, yeni bilgi işlem gücü, endüstri zekası ve düşük karbonlu çevre koruması konusundaki en son ilerlemesini ve başarılarını kapsamlı bir şekilde tanıttı.

LG Display iPhone 14 Pro için Oled Paneller sağlayacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir