Ana SayfaGenelLeague of Legends programı 'Arcane' bu sonbaharda Netflix'e geliyor

League of Legends programı ‘Arcane’ bu sonbaharda Netflix’e geliyor

Riot Games’in League of Legends evrenine dayanan ilk animasyon dizisi Arcane, bu sonbaharda Netflix’e geliyor. Yayın devi Pazartesi günü haberi duyurdu ve dizinin yeni bir teaserını paylaştı.

League of Legends ilk animasyon dizisi Netflix’e geliyor. Pazartesi günü yayınlanan yeni bir teaser fragmanına göre League of Legends Arcane, bu sonbaharda bir süre sonra yayın hizmetine girecek. Fragman sadece birkaç saniye uzunluğunda, ancak şovun olay örgüsünün neler içerebileceğiyle ilgili birkaç şeyi zaten açığa çıkarıyor gibi görünüyor. Fragman, League of Legends evreninin zaten tanıdık parçaları olan Vi, Jinx ile duvarlarda kayıyor gibi görünen gizemli bir üçüncü karakter ile yıldırım güçleri ve bir tür asa silahı olan bir başkasının kavgasıyla açılıyor.

League of Legends programı 'Arcane' bu sonbaharda Netflix'e geliyor

Kısa klip hikaye hakkında pek çok yeni ipucu sağlamadı, ancak daha fazla LoL şampiyonu görünüyor. Görünüşe göre Vi ile Jinx’i iş başında olacak. Riot Games, Arcane’i ilk olarak 2019’da duyurdu. Başlangıçta 2020’de çıkması planlanan stüdyo, salgın nedeniyle projeyi 2021’e erteledi. Riot’un sanal grubu K / DA için Pop / Star’ı üreten Fransız stüdyosu Fortiche Productions, animasyon görevlerinde karşımıza çıkıyor. Arcane, bu sonbaharda çıkacak olan Valve’s Dota: Dragon’s Blood animasyon serisini takip edecek. Hem DOTA 2 hem de League of Legends’ın Defence of the Ancients’tan evrimleştiğini düşündüğünüzde, WarCraft III: Reign of Chaos modu da doğmuş oluyor. Dizinin ilk tanıtımından muhtemelen Jinx ve Vi’nin kökenleri hakkında olacağını biliyor olsak da, bu yeni karakter, ikisinin sonunda düşman olmasının nedenlerinden biri olabilir gibi görünüyor.

Facebook Apple iOS 14.5 güncellemesine karşı çıkmaya devam ediyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting