Lady Gaga Cyberpunk 2077’de karşımıza çıkabilir

Cyberpunk 2077

Pop müziğin ünlü isimlerinden biri olan Lady Gaga, merakla beklenen aksiyon – rpg oyunu Cyberpunk 2077’de yer alabilir. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Artık devasa bütçeye sahip yapımlarda, sinema ve müzik dünyasından tanıdığımız ünlü yüzleri görmeye alıştık. Gelişen motion capture teknolojisi sayesinde, pek çok ünlü ismi sanal alemde de olsa kontrol etme şansına erişebiliyoruz.

Hatırlanacağı üzere daha önce Beyond Two Souls için Willem Dafoe ve Ellen Page kamera karşısına geçmişler ve bir oyun karakteri olarak hayat bulmuşlardı.

Nitekim geçtiğimiz günlerde Oscar kazanan ünlü oyuncu Rami Malek de Until Dawn isimli oyunda karşımıza çıkmıştı.

Kısacası artık ünlü isimleri oyun karelerinde görmek bizler için çok şaşırtıcı olmuyor. Son dedikodulara bakacak olursak, oyun sahnelerindeki ünlü isimlerin sayısı önümüzdeki dönemde daha da artacak.

Cyberpunk 2077’de Lady Gaga sürprizi

Şu aralar oyun dünyasının gündeminde olan Cyberpunk2077 de önemli bir sanatçıyı ağırlamaya hazırlanıyor. İddialara göre pop müziğin ünlü ismi Lady Gaga, Cyberpunk 2077’de yan karakterlerden biri olarak karşımıza çıkacak.

Henüz Layd Gaga ya da Cyberpunk 2077 cephesinden konu ile ilgili bir açıklama gelmiş değil. Fakat konu hakkındaki tüm detayların E3 2019’da gün yüzüne çıkacağı belirtiliyor. Gerçekten de Lady Gaga gibi bir ismi oyun dünyasın görmek gerçekten eğlenceli olabilir. Özellikle de Cyberpunk 2077’nin futuristik giysileriyle.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Daha önce Geralt ve Ciri gibi karakterlerin de oyunda yer alacağı açıklanmıştı. Yine de bekleyip göreceğiz.

Grid 2 ücretsiz oldu


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin