Ana SayfaGenelKripto paralardaki düşüş devam ediyor!

Kripto paralardaki düşüş devam ediyor!

Kripto para yatırımcıları toparlanma sinyali beklerken BTC önderliğinde tüm coinler düşmeye devam ediyor! İşte konu ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

Kripto paralardaki düşüş devam ediyor! Aslında Aralık ayı boyunca pek çok kripto varlık düz bir çizgide işlem görüyordu. Yani öyle spekülatif düşüşler söz konusu olmadı. Hatta Solana, Avax, Tezos gibi coinlerde ani yükselişlere dahi şahitlik ettik.

Fakat bu hafta kripto para yatırımcıları kırmızı çizgilerin hakim olduğu bir dönem geçirdi. Başta Bitcoin olmak üzere pek çok kripto parada önemli değer kayıpları yaşandı. Bir ara 4900 doları aşan Ethereum, 3700 dolara kadar geriledi.

Bitcoin ise uzun bir sürenin ardından tekrardan 48 bin doların altını gördü. Diğer alt coinlerde de yüzde 10 civarında değer kayıpları yaşandı.

Ethereum mu Bitcoin mi sorusu yanıt buldu

Kripto paralardaki düşüş devam ediyor!

Öte yandan bazı analistler BTC’nin yıl sonuna kadar 100 bin doları görebileceğini iddia ediyor. Bunun nasıl ve ne zaman gerçekleşeceğini kestirmek elbette güç. Fakat BTC denildiği gibi 100 bin doları geçerse kripto para piyasasındaki birçok taş yerinden oynayacaktır.

Her zaman olduğu gibi yine dip not olarak belirtelim. Bu ya da benzeri hiçbir kripto para içeriği haberimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır. Sonuçta kripto para piyasasındaki risk faktörü hayli yüksek. Bu sebeple kaybetmeyi göze alamayacağınız paralarla yatırım yapmanız çok da doğru bir karar olmayabilir.

Tesla yeni bir cinsel taciz davasıyla uğraşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting