Ana SayfaGenelKripto paralarda düşüş devam edecek mi?

Kripto paralarda düşüş devam edecek mi?

Yıl sonunun gelmesinin de etkisiyle kripto paralarda belli düşüşler meydana gelmeye başladı. Uzun süre 4000 dolar üzerinde takılan ETH 3700 dolar, 50 bin doları zorlayan BTC ise 46 bin dolar seviyelerine geriledi. İşte konunun detayları.

Kripto paralarda düşüş devam edecek mi? 2021 ile birlikte kripto paraların hayatımızdaki etkisi de artmış oldu. Pek çok borsanın faaliyete geçmesi, kripto para alım satımının çok kolay olması insanları bu sektöre yöneltti. Ayrıca kripto varlıkların bu kadar popüler olmasında sosyal medyanın da inanılmaz bir rolü bulunuyor.

Pek çok kişi sosyal medya üzerinden kripto varlıklar sayesinde hatırı sayılır paralar kazandığını yazınca bu sektöre girmek isteyenlerin sayısı da önemli oranda arttı. Peki uzun süredir devam eden boğa dönemi ne zaman sona erecek. Konunun uzmanları kripto paraların geleceği konusunda bazı uyarılarda bulundular.

Kripto parada bir vurgun daha! 120 milyon dolarlık kripto para çalındı

Kripto paralarda düşüş devam edecek mi?

Bazı uzmanlar kripto paraların önümüzdeki süreçte sert bir düzeltme yaşayabileceğini iddia ettiler. Peki bu sert düzeltme ne anlama geliyor. Hemen açıklayalım. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Mart ayında sadece bir gecede hemen hemen tüm coinler paralar yüzde 50 oranında değer kaybetmişti. İşte bu tarz bir düzeltmenin önümüzdeki günlerde de yaşanabileceği söyleniyor.

Elbette burada uzmanların sadece bir tahminde bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Zira bu düzeltme öncesinde bazı kripto paralar çok daha fazla değer kazanabilir.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu içerikteki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Kendi yatırımlarınızı, kendi görüşleriniz doğrultusunda oluşturmanız daha sağlıklı olacaktır.

Yılın son fırsatları burada: İndirime giren Samsung modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting