Ana SayfaGenelKorona oldu penisi küçüldü! Doktorlar onayladı!

Korona oldu penisi küçüldü! Doktorlar onayladı!

Koronavirüse yakalanan adam hastalığı atlattıktan sonra ilginç bir yan etkiyle gündeme geldi. İşte detaylar!

Korona oldu penisi küçüldü! Doktorlar onayladı! Bildiğiniz gibi hem dünyada hem de ülkemizde koronavirüs vaka sayısı hayli yükseldi. Ülkemizde 80 bine yakın günlük vaka tespit edilmeye başlandı. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise günlük vaka sayısı 1 milyona dayandı. İşte vaziyet bu kadar kötüyken gülümseten haber ABD’den geldi. Yeni varyanta yakalanan bir adam, hastalığı atlattıktan sonra virüsün ilginç bir yan etkisiyle karşı karşıya kaldı. Bu yan etki usta komedyen Cem Yılmaz’ın da diline dolandı. İşte detaylar.

Vegan beslenenlere müjde! Bitki bazlı covid-19 aşısı geliyor

Korona oldu penisi küçüldü! Doktorlar onayladı!

ABD’de koronavirüse yakalanan bir adam, hastalığı atlattıktan sonra ilginç bir yan etkiyle doktorların kapısını çaldı. İddiaya göre adamın penisi 3.8 cm kadar küçülmüştü. Doktorlar ise bu durumun mümkün olduğunun altını çiziyor. Detaylara göre adam ilk başlarda ereksiyon sorunu da yaşamış fakat bunu kısa sürede çözmüş. Fakat penis boyutunda 4 cm kadar bir kısalma olduğunu fark edince hemen doktora baş vurmuş. İşin kötü yanı doktorlar, talihsiz adamın durumunun kalıcı olabileceğini de söylüyor. Bu durumun ortaya çıkmasının temel sebebi olarak ise kan damarlarında yaşanan tahribat gösteriliyor.

Usta komedyen Cem Yılmaz da bu malzemeyi es geçmedi. Yılmaz, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda haberi alıntılayarak “Az veren candan çok veren maldan!”  ifadesini kullandı. Cem Yılmaz’ın esprisine retweet ve beğeni yağarken altına yapılan komik yorumlar da dikkat çekti. Peki ama bu yan etki hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Logitech, video konferans sistemleri ile çıtayı yükseltti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting