Ana SayfaGenelLogitech, video konferans sistemleri ile çıtayı yükseltti

Logitech, video konferans sistemleri ile çıtayı yükseltti

Yeni nesil Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate hibrit iş süreçlerine video konferans alanında farklı bir boyut kazandırıyor.

Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle video konferans sistemlerinde çıtayı daha da yükseltti.

video konferans

Video konferans çözümleri günümüz iş dünyasında hemen her kurumun iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ederken, Logitech’in yeni nesil ürün portföyü, esnek toplantı odası çözümleri için yeni ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini, sinema kalitesindeki görüntü ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir arada tasarımıyla toplantıları dönüştürüyor.

video konferans

Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor. Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleri, kullanıcıların günümüzün karma ve hızla gelişen çalışma ortamlarında daha iyi toplantılar gerçekleştirmesi adına, video konferans ekipmanlarının kurulum, yönetim ve kullanımını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

video konferans

 

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin başlıca özellikleri:

  • 4K’ya kadar çözünürlüğe sahip mükemmel mercekler: Herhangi biriyle herhangi bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi veren, pürüzsüz motorlu PTZ kameraya ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.
  • Yüksek ses kalitesi: Gelişmiş ses mühendisliği ile üretilen ultra düşük distorsiyonlu hoparlörler kristal netliğinde ses iletir ve odanın her köşesinde aynı kalitede ses aktarımı sağlar. Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar her bir koltuktaki kişilerin seslerini olağanüstü konuşma netliğiyle alır, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeler ve istenmeyen gürültüyü bastırır. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylece her iki yönde olağanüstü netlikte bir ses sağlanır.
  • Çarpıcı tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Mini, zarif, minimalist bir görünüm için şık ve yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerinde geri dönüştürülmüş polyester kumaş kullanılan cihazlar, modern toplantı odalarının estetiğini kusursuz bir şekilde tamamlamak için siyah veya beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.
  • Yerleşik yapay zekâ ile süper akıllı: Yeni Bar serisi kameralar Logitech RightSense teknolojisi ve ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek zamanlı algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme yaparken, PTZ kameranın kontrolünün hassasiyetini artırır.
  • Kurulumu, yönetimi ve izlemesi son derece basit: Çok yönlü ve hepsi bir arada tasarımın ötesine geçen Rally Bar ve Rally Bar Mini, düşük karbon ayak izine, basit ve güvenli kurulum sağlayan olağanüstü kablo yönetimine ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Kutudan çıkar çıkmaz dakikalar içinde kurulumu tamamlayabilir ve Logitech Sync veya tercih ettiğiniz cihaz yönetim merkezini kullanarak tek bir platformdan üzerinden kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, özellikle toplantı odası kapasitesinin önem kazandığı karma ofislerde, katılımcı sayma vb. ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.

Çip krizi bu kez de yazıcıları vurdu!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting