Ana SayfaGenelKirby and the Forgotten Land tanıtıldı! İşte çıkış tarihi

Kirby and the Forgotten Land tanıtıldı! İşte çıkış tarihi

Nintendo uzun süre sonra Switch için sağlam bir oyun duyurdu. Yeni duyurulan Kirby and the Forgotten Land önümüzdeki yıl Switch için yayınlanacak.

Kirby and the Forgotten Land tanıtıldı! Nintendo uzun süredir Switch için sağlam bir oyun tanıtmıyordu. Beklentiler yüksek olsa da Nintendo şu anda Switch’i ikinci plana atmış durumda. Açıkçası Switch’in güç olarak günümüz seviyesinin hayli gerisinde kalmış olması, Nintendo’yu farklı bir stratejiye yöneltmiş olabilir.

Malum Switch 2017 yılında çıkmıştı. Bu bağlamda bakıldığında yeni bir Nintendo konsolunun 2023’te tanıtılması ya da satışa sunulması bizim için sürpriz olmayacaktır.

Kirby and the Forgotten Land tanıtıldı! İşte çıkış tarihi

Gelelim yeni Kirby oyununa. Nintendo konu ile ilgili yaptığı bilgilendirme metninde şu satırlara yer verdi.

“Keyifli bir 3D platform macera oyunu Kirby and the Forgotten Land ile gizemli bir dünyada ve unutulmaz bir yolculukta Kirby’ye katılın.

Güçlü pembe karakter Kirby’nin kontrolünü elinize alın ve geçmiş uygarlıktan terk edilmiş yapıların gizemlerini ortaya çıkarın. Ayrıca 3B sahnelerde özgürce dolaşın!

Düşmanların Kılıç ve Buz gibi yeteneklerini alın. Bu yeteneklerle düşmanlara saldırın ve etrafınızı keşfedin. Kirby’yi büyük bir yolculuk bekliyor. Derin bir nefes alın ve unutulmaz bir maceraya hazır olun!”

Oyunun önümüzdeki yılın bahar aylarında satışa sunulacağı belirtildi. Bekleyip göreceğiz.

Xbox, güncellenmiş Edge tarayıcısıyla yeni özellikler kazanıyor işte detaylar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting