Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (6 - 11 Ağustos)

Bu hafta çıkacak oyunlar (6 – 11 Ağustos)

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi belli oldu. Eğer bir Nintendo Switch sahibiyseniz, pek çok eski oyunu yeni konsolunuzda oynamaya devam edebileceksiniz. İşte detaylar.

Yaz aylarında olmamız nedeniyle oyun çıkış takvimini hayli kısır olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim bu oyun severlerin alışık olduğu bir durum. Bilindiği üzere Mayıs – Eylül arasında oyun sektörü durgun bir döneme girer. Son çeyreğin gelmesiyle birlikte hareketli günlerin startı verilir.

Muhtemelen önümüzdeki Eylül ayından itibaren birbirinden sağlam oyunlar ardı ardına raflardaki yerlerini almış olacak. Fakat Eylül‘den önce, öyle elle tutulur, sağlam bir yapımın satışa sunulacağını söylemek pek de doğru olmaz.

Xiaomi Mi Gaming tanıtıldı! İşte özellikleri

Bu hafta çıkacak oyunlar listesine baktığımızda da farklı bir tablo ile karşılaşmıyoruz. Son derece kalabalık, fakat içi boş bir liste bizleri bekliyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım. (Diğer tarihler için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz)

İşte bu haftanın oyunları

6 Ağustos Salı

Age of Wonders: Planetfall (PlayStation 4, Xbox One, PC)
Metal Wolf Chaos XD (PlayStation 4, Xbox One, PC)
Guacamelee! One-Two Punch Collection (PlayStation 4, Nintendo Switch)
Gravity Ghost (PlayStation 4)
DC Universe Online (Nintendo Switch)
Silver Chains (PC)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler