Kılıf üreticisi Galaxy S7’yi deşifre etti!

galaxy s7 kilif olixar 1

Samsung Galaxy S7’nin nasıl görüneceğine ilişkin bazı yeni detaylar var. Olixar isimli kılıf üreticisi Galaxy S7 modelini deşifre etti.

Akıllı telefon sektöründe sızıntılar birbirini kovalıyor. Yeni bir sızıntı Olixar isimli kılıf üreticisinden geldi. Kılıf üreticisi, yeni kılıflarını sergilerken Galaxy S7’nin nasıl görüneceğini göstermeyi de ihmal etmedi.

Galaxy S7 tasarımı nasıl olacak?

Olixar şimdiden Galaxy S7 kılıflarını üretmiş görünüyor. Kılıfların bir sitede listelenmesi yani ön siparişe çıkması bu görsellerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu sayede cihazın tasarımına dair daha önce basına sızan tüm bilgiler doğrulandı.

Akıllı telefon üreticileri, kılıf üreticilerine modeli henüz duyurmadan gerekli ölçüleri hatta maket veya teşhir ürünü gönderebiliyorlar. Bu bilinen bir durum. Ancak üreticilerin cihaza ait detayları gizli tutması gerekiyor. Olixar bu gizliliğe uymamış görünüyor. Çünkü marka rengarenk kılıflarını toptancılarını teslim etmeye başlamış.

galaxy-s7-kilif-olixar-2

Siyah, turkuaz, gri ve mavi olarak görüntülenen kılıfların içerisinde Samsung Galaxy S7 var. En azından iddia edilen bu. 5.1 inç ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen Galaxy S7 modelinin zaten büyük bir tasarımsal farklılık içermesi beklenmiyordu. Kılıf görselleri bunu doğruladı. Galaxy S7 asıl farkını donanım konusunda ortaya çıkaracak. Sizce Galaxy S7 tasarımı beğenilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

iPhone 6c maketi ortaya çıktı!