Keanu Reeves yeni Matrix filmi hakkında konuştu

Keanu Reeves yeni Matrix filmi hakkında konuştu

Önümüzdeki ay vizyona girecek olan The Matrix şimdiden beklentileri yükseltmiş durumda. Keanu Reeves bir röportajında Matrix’in yeni filmi hakkında bazı yorumlarda bulundu. İşte detaylar.

Matrix uzun yıllar sonra tekrar hayranlarının karşısına çıkacak. İlk olarak 99 yılında çıkış yapan filmin senelerdir azalmayan bir hayran kitlesi var. Üçüncü film ile sevenlerine veda ettikleri düşünülürken Matrix yeni filmiyle hayranlarına sürpriz yaptı. Neo karakterini canlandıran Keanu Reeves film hakkında bazı yorumlarda bulundu. Cuma günü, 57 yaşındaki Keanu Reeves, bilimkurgu serisinin geri dönüşü hakkında konuşmak için Graham Norton’a katıldı. Serinin dördüncü bölümü The Matrix Resurrections‘da baş karakter Neo’yu canlandıracak olan Keanu, karakterin dirilişini tartıştı. Ölen bir karakteri oynamak için geri dönmesinin istenmesiyle yaşadığı şoku anlattı. Sohbet programı sunucusuyla film hakkında konuşan Keanu, “Umarım insanlar bundan keyif alır – çok heyecan verici ve bunu yapmak olağanüstü bir deneyimdi” dedi.

Keanu Reeves yeni Matrix filmi hakkında konuştu

Herkesin aklındaki soru, Neo’nun 18 yıl önceki ölümünden sonra yeni film için yeniden dirilmesi. Oyuncu da aynı soruyu sorduğunu itiraf etti: Keanu Reeves fikri sorulduğunda: ‘Yönetmen bana başka bir Matrix filmi yapmak hakkında ne düşündüğümü sorduğunda ‘Ne? Kulağa harika geliyor ama ben öldüm.” yorumunu yapmış.

Bu ayın sonlarında vizyona girecek olan Matrix Resurrections, Neo’nun Thomas A. Anderson adı altında normal bir hayat sürmeye çalışmasını konu alıyor.  Daha önce Matrix Revolutions, Neo’nun Deus Ex Machina ile karşılaştıktan sonra Ajan Smith ile savaşırken ölümüyle karşılaştığı sahnelere yer vermişti.

Facebook profesyonel mod özelliği kazanıyor: İyice Instagram’a benzedi