Ana SayfaGenelKargopark ile kargonuzu 7/24 teslim alabilirsiniz

Kargopark ile kargonuzu 7/24 teslim alabilirsiniz

Geldik, evde yoktunuz  sorununa çözüm. Paylaşımlı akıllı kargo otomatı kargopark hizmete girdi.

2021 yılında e-ticaret pazarı dünya çapında 4,9 trilyon doları geçti ve bu sayının 2022’nin sonunda 5,5 trilyon doların üzerine çıkacağı tahmin edilirken Türkiye’de ise 2021 yılında e-ticaret pazarı 300 milyar dolara ulaştı. Artan e-ticaret hacmi, sipariş verilen ürünün zamanında teslim edilmemesi ya da eve bulunulmadığında siparişin alınamaması gibi çeşitli sorunları beraberinde getiriyor. Sektördeki bu soruna çözüm getirmek üzere Senkron Yazılım tarafından geliştirilen paylaşımlı akıllı kargo otomatı Kargopark, 7/24 güvenli, hızlı ve temassız teslimat imkanı sağlıyor.

kargopark

E-ticaret hacminin artışıyla oluşan kargo talebinin karşılanabilmesi için alternatif dağıtım kanallarına ihtiyaç duyulduğunu belirten Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, “Bu gerçekten yola çıkarak paylaşımlı akıllı kargo otomatı Kargopark’ı geliştirdik. Tüm e-ticaret ve kargo firmalarıyla entegrasyon sayesinde online alışverişte teslimat adresi olarak kendisine en uygun Kargopark’ı seçen tüketicilerin kargolarını 7/24 güvenli bir şekilde teslim alabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca eve teslimat isteyen, ancak paket ulaştığında evde olmayan tüketicilerin paketleri de Kargopark noktalarına bırakılabilecek.” ifadelerinde bulunuyor.

kargopark

Metro Durakları, Akaryakıt İstasyonları, Zincir Marketler ve Toplu Yaşam Alanlarında Yer Alıyor

Senkron Yazılım tarafından geliştirilen Kargopark’ın; metro duraklarında, akaryakıt istasyonlarında, toplu yaşam alanlarında, işyerlerinde, zincir marketlerde ve üniversitelerde kurulumları başladı. Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli ve Eskişehir olmak üzere 7 ilde 150’den fazla noktada Kargopark istasyonu bulunuyor ve 2022 sonunda bu sayının 250’ye çıkarılması hedefleniyor. Tüketiciler, güvenlik kameralarıyla izlenen Kargopark istasyonlarındaki kargolarını, tek kullanımlık şifrelerini kullanarak ya da mobil uygulama vasıtasıyla teslim alabiliyorlar.

kargopark

E-Ticaret Siteleri ve Kargo Şi

Trendyol Express, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo ile entegrasyona sahip olan paylaşımlı akıllı kargo otomatı Kargopark, Trendyol sitesinden yapılan alışverişlerde teslimat noktası olarak seçilebiliyor. Migros markerlerde, Opet akaryakıt istasyonlarında ve metro duraklarında bulunan Kargopark’a yakında farklı e-ticaret siteleri ve kargo şirketleri ile birlikte üniversitelerin, belediyelerin ve meydanların da dahil olması hedefleniyor.

Twitter yeni özelliğinde önceliği iOS’a verdi

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting