Kafası metro direğine sıkıştı! Ankara metrosunda sıcak dakikalar!

2

Ankara’da bulunan Kızılay – Batıkent metro istasyonunda oldukça enteresan anlar yaşandı. Olay kısa sürede sosyal medyada yankı uyandırdı.

Kafası metro direğine sıkıştı! Ankara metrosunda sıcak dakikalar! Olay ne ABD, ne Brezilya ne de başka bir ülkede gerçekleşti. Oldukça ilginç anlara sahne olan bu hadise, bu sefer Türkiye’de meydana geldi. Başkent Ankara’da Kızılay – Batıkent metrosunda sıradan bir sefer sırasında bir kadının kafası, tutunma direklerinin arasına sıkıştı. Kimliği açıklanmayan ancak uyruğu Türk olan kadının imdadına ise yolcular yetişti.

Kafası metro direğine sıkıştı

Uzun süre kafası metronun tutunma direğinde mahsur kalan kadın, çevredeki yolculardan yardım istedi. Ancak yolcular tüm uğraşlara rağmen kadının kafasını direkten bir türlü kurtaramadı. Hal böyle olunca Kızılay – Batıkent arasındaki sefer bir süreliğine iptal edildi ve olay yerine itfaiye ekipleri çağrıldı.

Kafası metro direğine sıkıştı

Kafası metro direğine sıkıştı! Ankara metrosunda sıcak dakikalar!

Kısa süre içerisinde olay yerine intikal eden itfaiye ekipleri, direği keserek kadının esaretine son verdi. Metro ise olay sebebiyle vermiş olduğu yaklaşık yarım saatlik aranın ardından seferlerine devam etti.

Kafası metro direğine sıkıştı

Olayda anlaşılamayan nokta ise kadının kafasının nasıl tutunma direğinde sıkıştığı oldu. Kimliği açıklanmayan şahsın neden kafasını direklerin arasına soktuğu bilinmezken, değişik fantezilerin insanın başına ne gibi dertler açabileceğine dair güzel bir örnek daha ortaya çıktı. Sosyal medyada uzun süre konuşulan bu konu, kullanıcılar tarafından çokça yorum aldı.

OnePlus Buds Pro 2 renk seçeneklerini ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir