İşte Motorola’nın yeni f/p modeli!

Motorola Edge 20, TENAA'da görüldü! İşte özellikleri

Motorola’nın bir süredir orta segment kategorisine hitap eden cihazlar üzerinde çalıştığı biliniyordu. İşte ilk defa bu telefonlardan birinin özellikleri sızdırıldı.

İşte Motorola‘nın yeni f/p modeli! Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Motorola, son zamanlarda yeniden eski günlerine dönmek için var gücüyle çalışmaya başladı. Uzun bir süre yılı sadece bir iki modelle tamamlayan şirket, şimdilerde amiral gemisi kategorisinden alt segment modellere kadar birçok farklı akıllı telefon modeli üzerinde eş zamanlı olarak çalışıyor.

Bununla birlikte şirket üzerinde çalıştığı modelleri oldukça iyi saklıyor. Ancak bazen öyle anlar geliyor ki, şirketler ne kadar uğraşırsa uğraşsın artık yeni cihazlarını saklamaları mümkün olmuyor. Bunun en sık yaşandığı alan ise sertifikasyon kurumlarına yapılan başvurular.

motorola

İşte Motorola’nın yeni f/p modeli!

Motorola’nun yeni orta segment akıllı telefon modeli Motorola Moto G82 5G’de yine bir sertifika süreci sonunda kendini gösterdi. Kurumda XT2225 model numarasıyla listelenen cihazın sızdırılan bilgilerine göz attığımız zaman, ilk dikkat çeken şey kutudan Android 12 ile çıkacak olması.

Gücünü Qualcomm Snapdragon 695 5G’den alacağı anlaşılan bu yeni modelin grafik tarafında ise işleri Adreno 619’a emanet ettiği görülüyor. Testler sırasında kullanılan cihazda 8GB RAM bulunurken, batarya boyutu, ekran büyüklüğü gibi test aşamasında sınanmayan hususlar hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Motorola henüz Moto G82 5G hakkında resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak bu sızıntılardan sonra önümüzdeki günlerde telefonun çıkış tarihinin ve fiyatının  belli olması bekleniyor.

Apple, Fitness+’a ebeveynler için antrenmanlar ekliyor


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir