Ana sayfa Genel İşte merakla beklenen PES 2019!

İşte merakla beklenen PES 2019!

Ülkemizde futbolun yeri apayrıdır. Hatta Avrupa’daki en ateşli taraftar topluluklarının Türkiye’den çıktığını söylemek sanırım pek de yanlış bir ifade olmaz. Hal böyle olunca futbolla ilgili olan şeylere de talep hayli fazla oluyor. Futbol oyunları da bunlardan biri. Örneğin ülkemizde bitmek bilmeyen bir PES tutkusu var. Özellikle de PES 2013. Bugün rastgele bir PS4 kafeye gitseniz, mutlaka PES 2013 oynayan birilerine rastlarsınız. Keza PES 2013’ten sonrası ülkemizde pek tutmadı. Belki PES 2019 ile işler biraz değişebilir.

PES 2019 ekran görüntüleri ortaya çıktı

Geçtiğimiz gün Hong Kong PS Store’da PES 2019’un listelendiği fark edildi. Bu listelemede oyun hakkındaki bazı detaylar ve birkaç ekran görüntüsü bulunuyordu. Bunu fırsat bilen oyuncular ekran görüntülerini kaydetti. Zaten bu listeleme kısa bir süre sonra kaldırıldı.

PS Store’da yer alan bilgilere göre PES 2019 gerçek liglerle gelecek. Lisans alanında önemli eklemelerin olduğu ve lisanslı lig sayısının hayli arttırıldığı belirtiliyor. Kim bilir, belki bu ligler arasında Türkiye Süper Ligi de bulunuyordur.

4K HDR görüntü desteğine de sahip olması beklenen PES 19, serinin eski oyunlarında bulunan ve oldukça beğeni toplayan ŞL ve Avrupa Kupası modlarından mahrum olacak.

Hatırlanacağı üzere UEFA ve Konami arasındaki 10 yıllık lisans anlaşması PES 2018 ile birlikte sona ermişti. Dolayısıyla yeni bir anlaşma imzalanana kadar PES serisinde ŞL müziği bir daha çalmayacak.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri sızdırılan PES 2019 ekran görüntüleri ile başbaşa bırakalım.

PES 2018 Data Pack 4.0 yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler