PES 2019 Türkiye Ligi videosu yayınlandı


Konami, PES 2019’da lisanslı bir şekilde yer alacak olan Türkiye Süper Ligi için yaklaşık olarak 1 dakika uzunluğunda bir tanıtım videosu yayınladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

PES serisi ülkemizde oldukça geniş bir fan kitlesine sahip. Her ne kadar bu kitle 2013 sonrasında FIFA’ya doğru kaymış olsa da hala PES serisinden umudunu kesmeyenlerin sayısı hiç de azımsanacak kadar değil. İyi haber ise PES 2019 ile Türkiye Süper Ligi’nin lisanslı bir şekilde gelecek olması. Belki bu durum, PES serisinin Türkiye’deki hitap ettiği kitleyi biraz daha genişletebilir.

PES 2019 için TSL videosu yayınlandı

Bilindiği üzere FIFA serisinde uzun bir süredir Türkiye Ligi lisanslı olarak bulunuyordu. Lisans yönünden geçmişten beri sıkıntılar çeken PES serisinde ise Türkiye Ligi yerine sadece bir kaç takıma yer veriliyordu.

Konami, PES 2019 için UEFA lisanslarından vazgeçmiş ve lig lisanslarına yöneleceklerini açıklamışlardı. Bu girişimler sonucu oyun pek çok lisanslı lig eklendi. Nitekim son olarak Türkiye Süper Ligi de bu ligler arasına eklendi.

Konami geçtiğimiz gün Türkiye Süper Lig ekiplerinden görüntülere yer verilen yeni bir fragman paylaştı. Videoda genel itibariyle ligimizde top koşturan 4 büyük takımın yıldız oyuncularına yer verilmiş. PES 2019 Türkiye Süper Lig videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türkiye Süper Lig’li PES2019 30 Ağustos’ta raflardaki yerini almış olacak.

Fortnite Google Play’de yer almayacak


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin