Apple 1.000 TL’lik bataryalı kılıflarını satışa sundu!

Smart Battery Case

Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr modelleri için Smart Battery Case ürünlerini bugün satışa sundu. 999 TL’den satışa sunulan Smart Battery Case modellerinin detayları haberimizde.

Apple’ın, iPhone 7’den sonra üretmediği bataryalı kılıf ürünlerinin, yeni iPhone’lar için yeniden üretileceği söyleniyordu. Bu iddialar doğru çıktı ve Apple bugün sessiz sedasız  iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr modelleri için Smart Battery Case ürününü satışa sundu. Peki, 999 TL’den satışa sunulan bu bataryalı kılıflar neler sunuyor?

Smart Battery Case, Qi sertifikalı şarj aygıtlarıyla uyumlu olması ile dikkat çekiyor.. iPhone’unuzu ve Smart Battery Case’i aynı anda şarj edebiliyorsunuz.

Smart Battery Case özellikleri neler?

iPhone Xs Max için Battery Case; 37 saate kadar konuşma süresi, 20 saate kadar internet kullanımı ve 25 saate kadar video oynatma süresi sunuyor.

iPhone Xs için Battery Case; 33 saate kadar konuşma süresi, 21 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi sunuyor.

iPhone Xr için Battery Case ise 39 saate kadar konuşma süresi, 22 saate kadar internet kullanımı ve çok daha uzun ses çalma ve video oynatma süresi sunuyor.

Yeni iPhone’larda Lightning olmayabilir!

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan 999 TL’lik bataryalı kılıfların kaç mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğunu henüz bilinmiyor. Fiyatı ile oldukça tepki toplayacak olan bu kılıfları almanın pek akıl karı olmadığını düşünüyoruz.

 

Smart Battery Case

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin