Ana SayfaAppleiPhone vs Samsung Galaxy savaşının galibi belli oldu: Sonuçlar çok şaşırtıcı

iPhone vs Samsung Galaxy savaşının galibi belli oldu: Sonuçlar çok şaşırtıcı

iPhone vs Samsung Galaxy savaşı uzun bir süredir devam ediyor. Bu yarışta birçok kişi Apple firmasının kazanacağını düşünse bile sonuçlar çok farklı geldi. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

iPhone vs Samsung Galaxy mücadelesi her geçen yıl çok daha sert bir hale geliyor. Bu iki markanın aslında ortaya koydukları hizmetler birbirinden farklı. İkisi de akıllı telefon alanında çalışmalar yürütse bile yine de aralarında ciddi bir fark var. Mesela Samsung daha çok ürün çeşitliliği üzerine yoğunlaşıyor.

Ayrıca Güney Koreli teknoloji devinin hem renk hem de kamera bakımından yeni özellikler kazanması amaçlanıyor. Üretilen orta segment ve amiral gemisi akıllı telefonlar Samsung kullanıcıları tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Apple ise kullanıcı verilerine Özen göstermesi ile biliniyor. Günümüzde veri gizliliği en önemli detaylar içerisinde yer alıyor.

iPhone vs Samsung Galaxy savaşı ilginç bir skor aldı

- Reklam -

Yapılan çalışmalar sonucunda en yüksek puan alan ilk 5 akıllı telefon modelinin Samsung tarafından üretildiği ifade ediliyor. Şirketin akıllı telefonlarda gözde cihazları olan Galaxy modelleri neredeyse her yerden il ödül almayı başarıyor. Şirket birçok rakibini fazlasıyla geri planda bıraktı.

iPhone vs Samsung Galaxy

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Samsung bununla yetinmiyor. Şirketin en büyük hedeflerinden birisi de hiç şüphesiz Apple gibi markaları tamamen tarihe gömmek. Bunu çok dile getirmese bile aslında en fazla istediği olaylardan birisi de bu. Google tarafından geliştirilen Android sistemleri Samsung tarafından kullanılıyor. Apple ise yepyeni bir işletim sistemi ile başka dünyaların kapısını aralıyor.

Samsung Electronics ABD’de çip fabrikası kuruyor

ABD Merkezli yapılan çalışmalar sonucunda, Galaxy S20 , Galaxy A20 ve Galaxy S10 sırasıyla 84, 83 ve 82 puan aldı. Peki siz ortaya çıkan bu puanlama tablosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting