iPhone SE4 özellikleri bir kez daha sızdırıldı

Apple ve Samsung

Apple’ın 2023 ya da 2024 yılında tanıtmasına kesin gözüyle bakılan yeni SE modelinin özellikleri sızdırılmaya devam ediyor. Görünen o ki telefonun tasarımı konusunda hala ikilemler mevcut. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE4 özellikleri bir kez daha sızdırıldı! Çip krizi ortaya çıkan ve bitmek bilmeyen krizlere sürekli yenileri ekleniyor. Hal böyle olunca da teknolojik ürünlerin fiyatlarında ciddi artışlar ortaya çıkıyor. Özellikle de akıllı telefon fiyatlarında bir oynaklığın yaşandığını söyleyebiliriz. Zaten pek uygun olmayan iPhone fiyatları da sürekli olarak artıyor. Kullanıcı kitlesini kaybetmek istemeyen Apple da sözde uygun fiyatlı olan telefonlar üretmeye çalışıyor.

iphone xr fiyatı 1

Şirketin bu politikası kapsamında çıkacak olan yeni modeli ise iPhone SE 4 olacak. Cihazın 2023 ya da 2024 yılında görücüye çıkması ve hemen ardından da satışa sunulması planlanıyor.

iPhone SE4 özellikleri bir kez daha sızdırıldı

iPhone SE Plus

Tüketicilerin beklentileri ise yeni nesilde telefonun ekran özelliklerinin biraz daha iyileşmesi ve en azından 5.5 inçlere çıkması yönündeydi. Ancak görünüşe göre Apple telefonu yine 4.7 inçlik bir ekran ile satışa sunacak. Aslında model bu şekilde oldukça eski ve ilkel duruyor ancak ABD merkezli şirket nedense yenilik yapmaya çok hevesli değil.

iphone xr türkiye fiyatı 1

Eğer beklentiler gerçeğe dönüşecek olursa iPhone SE 4, RAM tarafında da hayal kırıklığından ibaret olacak. Modelde 3. nesilde olduğu gibi yine 4 GB RAM’in kullanılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Depolama tarafında ise yine 128 GB seçeneğini görmemiz kuvvetle muhtemel. En azından işlemci tarafında Apple A16 Bionic kullanılacak ve bu haberimizdeki belki de tek olumlu nokta.

Instagram yeni ‘Sessiz Modu özelliğini devreye soktu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir