Ana sayfa Galeri iPhone ile çekildi yarışması sonuçlandı!

iPhone ile çekildi yarışması sonuçlandı!

Apple’ın iPhone ile çekildi çekildi yarışmasının kazananları bugün açıklandı. Yarışmayı kazanan fotoğraflar, fotoğrafı telefon değil fotoğrafçı çeker sözünün ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. İşte o muhteşem fotoğraflar.

Apple, geçtiğimiz aylarda Instagram üzerinden iPhone ile çekildi yarışmasını başlatmıştı. iPhone ile çekilen fotoğrafları eleyen firma, bugün yarışmayı kazanan en iyi fotoğrafları resmi olarak yayınladı. Bu fotoğrafların iPhone ile çekildiğini fotoğrafların EXIF bilgileri ile doğrulayan Apple, adeta şov yaptı diyebiliriz.

Apple Türkiye indirim yapmaya hazırlanıyor

Yarışmayı kazanan fotoğrafların iPhone 7’den iPhone Xs Max’e kadar birçok iPhone modeli ile çekilmesi dikkat çekti. Apple’ın iPhone 7 ile kamera konusunda çağ atladığı aşikar. Ancak bu atılım maalesef ki yeni modellerde bu denli büyük olmamıştı.

Ancak yine de Apple’ın iPhone modellerinin kamera gücünü merak ediyorsanız, bu fotoğraflar size bunun cevabını verecektir.

iPhone ile çekildi yarışmasının kazananları

iPhone ile çekildiDiğer fotoğraflar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler