Ana Sayfa Apple IPhone' da Eskiyi Getir Yeniyi Götür Dönemi

IPhone’ da Eskiyi Getir Yeniyi Götür Dönemi

Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni IPhone modeli için ardı arkası kesilmeyen iddialara bir yenisi daha eklendi. Bu sefer iddia, özellikle eski IPhone kullanıcılarının yüzünü güldürecek nitelikte.

Daha önce Apple CEO’ su Tim Cook’ un takasa karşı olmadıkları, hatta şirket için yararlı olabileceğini açıklaması ile IPhone 5S’ i de etkileyecek yeni bir iddia gündeme geldi.

Iphone 5S
Iphone 5S

Yeni iddiaya göre, Apple IPhone için takas kampanyası başlatmaya hazırlanıyor. Eski IPhone modeline sahip kullancılar, yeni modeli alırken eskisini takasta kullanabilecekler. Eski IPhone modelini Apple Store’ a getiren kullanıcılar karşılığında hediye çeki alabilecekler. Ancak bu hediye çekleri yine bir IPhone ürünü alırken kullanılabilecek. Eylül’ de tanıtılması beklenen yeni model için düşünülmüş gibi görülüyor.

Apple Store mağazalarına götürülen telefonlar, mağaza görevlileri tarafından incelenecek ve durumuna göre fiyat belirlenecek. 16 GB’ lık IPhone 4 ve 4S modelleri için 120 ile 200 dolar, 16 GB’ lık IPhone 5 için ise 250 dolar civarında hediye çeki verilmesi düşünülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting