Ana Sayfa Cep Telefonu iPhone 6 Hakkında Yeni Söylentiler Var!

iPhone 6 Hakkında Yeni Söylentiler Var!

Apple’ın yeni jenerasyon akıllı telefonunun iPhone 5S adında olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu akıllı telefon bir yana çıkan söylentiler 2014 yılında çıkacak olan iPhone 6 modelini işaret ediyor.

2013 yılı içerisinde çıkacağını düşündüğümüz iPhone 5S akıllı telefonun eski modele göre tasarımında bir yenilik beklenmiyor. Sadece donanım özellikleri iyileştirilecek olan ürünün popülerliği de çok fazla değil. Asıl popüler olan cihaz ise Apple’ın 2014 yılında çıkarmayı düşündüğü iPhone 6 modeli.Yeni bir tasarıma geçecek olan firma Apple hayranlarını da heyecanlandırıyor.iPhone_6

Bugün içerisinde gelen söylentilere göre Apple iPhone 6 üzerinde polikarbonat bir malzeme kullanacak ve ürünün tasarımı şimdiki modellere göre biraz daha farklı yapıda olacak. Firmanın 2014 yılı ile birlikte ekran boyutunu da büyütmesi bekleniyor. Piyasada olan iPhone modeli 4 inç ekran büyüklüğüne sahip. iPhone 6’nın ekran büyüklüğünün 4.5 inç olması bekleniyor. Firmanın bu yeni ürünüyle birlikte kullanacağı polikarbonat dış yapı malzemesiyle birlikte urun fiyatlarını da aşağı çekmesi bekleniyor. Daha iPhone 5S ortada yokken iPhone 6 söylentilerinin popüler olması ise dikkat çekici. Demek ki kullanıcılar teni ve farklı ürünlere daha çok rağbet ediyorlar.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting