Ana sayfa Android iPhone 8 Tuzağı!

iPhone 8 Tuzağı!

Bildiğiniz gibi yılbaşı bahanesiyle onlarca indirim ve ücretsiz ürünler dağıtıldı. Yeni yıla girerken en fazla iyi dileği Facebook üzerinden gerçekleştireceğiz.

iphone

Ancak Kaspersky Lab tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Facebook üzerinden birçok kullanıcıyı kandırmaya çalışan dolandırıcılar olduğu tespit edildi. Kullanıcılara Playstation 4 ve Apple ürünleri hakkında çeşitli kampanyalar düzenlediklerini belirten haber içerikleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyorlar.

İşte bahsi geçen bu tarz sitelerde henüz piyasada olmayan, belki de daha üretimi konuşulmamış ürünleri bile pazarlıyorlar. Ortada hiçbir haberi olmayan iPhone 8 sayfaları dahi oluşturulmuş durumda. İşi iyice abartıp Playstation 4 konsolları hediye eden Noel yarışması ise oldukça popüler olmuş bile.

Bu durumdan en çok etkilenenler ise PC platformu kullanıcıları oluyor. Tabii her firma yeni yıla çok fazla göz alıcı ürünlerle giriş yapmayı planladığı düşünülürse, dolandırıcıların mobil platform kullanıcıları içinde aynı sürprizleri hazırladığı düşünülebilir.

Siz değerleri okurlarımızı güvenliğiniz için önerimiz, kampanya adı altında güvenilir olmayan hiçbir site üzerinden alışveriş yapmamanız ve güvenilir olmayan hiçbir siteye kişisel bilgilerinizi vermemeniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler