Apple Hepsiburada ile anlaştı!

images 10

Apple Hepsiburada ile anlaştığını açıkladı. Hepsiburada.com üzerinden Apple’ın ürünleri resmi olarak satılacak. Ayrıca Apple ürünlerinde indirimler olacak.

Apple Türkiye, bugün Türkiye’nin en büyük alışveriş platformu olan Hepsiburada.com ile el sıkıştığını açıkladı. Apple ile Hepsiburada.com arasında yapılan anlaşma ile; Apple ürünleri Hepsiburada üzerinde resmi olarak satışa sunulacak. Ayrıca Apple Store’da olmayan indirimler de burada yer alacak.

Apple Store sayfası açan Hepsiburada.com, en yeni Apple ürünlerini şimdiden sergilemeye başladı. İndirimli fiyatlar ile dikkat çeken sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin, AirPods 2. nesil Apple Store’da 1.099 TL‘ye satılırken, Hepsiburada.com üzerinde 949 TL‘den alıcılarını bekliyor.

Ancak bu indirimler tabii ki de iPhone 11 modellerini kapsamıyor. Şu an stokları biten iPhone 11, iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max’in fiyatları Apple Store’daki fiyatlar ile aynı. İlerleyen dönemlerde belki bu modellerde de bir indirim olabilir.

MacBook modellerinde ise ortalama 1.200 TL ila 800 TL arasında indirimler bulunuyor. Bu ürünlerin Apple Türkiye garantili olduğunu belirtelim. Son olarak aksesuar tarafında ise fazla bir fiyat değişikliğinin olmadığını aksesuarların yine piyasadaki fiyatlar ile aynı fiyatta satıldığını belirtelim.

Apple Hepsiburada

İki dev arasında anlaşma imzalanması doğal olarak kullanıcılara yarayacak gibi görünüyor. Ancak yine de bir telefona 10.000 TL tutarında para bağlamak mevcut şartlarda pek mantıklı görünmüyor. Umarız bu birliktelik ilerleyen dönemde fiyatlara da yansır ve özellikle de Black Friday zamanında büyük indirimler görürüz.