Ana sayfa Apple iPhone 6s'i iPhone 6'dan ayıran 10 özellik!

iPhone 6s’i iPhone 6’dan ayıran 10 özellik!

Yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus duyuruldu. Peki iPhone 6s’in iPhone 6’ya göre farkları neler? iPhone 6s’in hangi özellikleri iPhone 6’dan daha üstün? iPhone 6s’in farklı ve yenilikçi özellikleri neler? 10 adımda iPhone 6s modelini iPhone 6’dan ayıran temel özellikleri sizler için listeledik.

iphone-6s-iphone-6-karsilastirma

 

Geçtiğimiz hafta 9 Eylül’de Apple tarihinin en büyük etkinliğini düzenledi ve iPhone 6s ile iPhone 6s Plus modellerini duyurdu. Peki iPhone 6s’i iPhone 6’dan ayıran özellikleri hiç merak ettiniz mi? Bu galerimizde iPhone 6s’i iPhone 6’dan ayıran 10 temel özelliği sizler için biraraya getirdik. Bu özellikler haricinde eklemek istedikleriniz olursa, yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

1. 3D Touch

iPhone 6s modelinde 3D Touch adı verilen yeni bir özellik var. Bu özellik ile ekrana artık sadece dokunmuyor aynı zamanda basıyoruz. Ekran basıncı algılıyor ve ona göre farklı işlevsel seçenekleri karşımıza çıkarıyor. 3D Touch özelliği TipTac Engine isimli bir üniteyle birlikte çalışıyor.

iphone 6s

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 Hangisi daha iyi?

İki Çinli telefon üreticisinin popüler telefonlarını karşılaştırdık. Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 bakalım hangi telefon daha iyi? Redmi Note 8 Pro'ya baktığımızda,...

Son Haberler