iPhone 6s Plus neden diğer iPhone modellerinden daha iyi?

iphone 6s iphone 6s plus

#İŞBİRLİĞİ

2007 yılından bu yana her yıl yeni iPhone modelleri karşımıza çıkıyor. Peki ama şimdiye kadar duyurulan en iyi iPhone modelini hiç düşündünüz mü? En donanımlı ve en performanslı model olan iPhone 6s Plus modelinin, diğer iPhone’lardan iyi olduğu özellikleri sizler için sıraladık. Yeni bir iPhone almayı düşünüyorsanız, sizi galerimize bekliyoruz.

iphone-6s-iphone-6s-plus

Akıllı telefon sektörünün en popüler telefonu olan iPhone, her yıl yenileniyor. Her yıl önceki modellere göre yeni ve farklı özellikler ile karşımıza çıkan iPhone’lar, satın almak isteyen kullanıcıları bazen kararsız bırakabiliyor. Yeni bir iPhone almayı düşünen takipçilerimiz için, şimdiye kadar piyasaya çıkmış en iyi iPhone modelini, diğerlerinden ayıran özellikleri sıraladık.

İlerleyen sayfalarda iPhone 6s Plus modelini, diğer iPhone modellerinden ayıran özellikleri bulabilirsiniz. Galerimizde ilerlemek için görsellere tıklayabilirsiniz. Eğer sizin belirtmek istediğiniz ek bir özellik varsa, yorumlardan bizlere ulaşabilir ve galeriye katkıda bulunabilirsiniz.