Ana Sayfa Apple iPhone 5C'nin İngiltere ve Amerika Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 5C’nin İngiltere ve Amerika Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 5C’nin herhangi bir servis operatörüne bağlı olmayan, simsiz sürümünün tahmini İngiltere ve Amerika fiyatları belli oldu. Belki bu fiyatlar, Türkiye pazarı için de bir fikir edindirebilir.

KGI analisti Ming-chi Kuo, Apple iPhone 5C hakkında resmi kaynaklardan edindiği bilgileri basınla ve telefonseverlerle paylaştı. Büyük elma, iPhone 5’i, 5C ile değiştirerek pazarda canlılık yaratmayı hedefliyor. Böylece şirketin ekonomik akıllı telefon modeli ünvanını 4S elde edecek.

Ming Chi’ye göre iPhone 4 yakın zamanda piyasadan çekilecek, zira iOS 7 desteğinden yoksun bir cihazın var olması mümkün değil. iPhone 5’in yerini de iOS 7 ile donatılmış iPhone 5C alacak. iPhone 5 serisi, 2013’ün sonuna kadar üretilecek. 5c’de, 2013 yılının Sonbahar aylarında satışa sunulacak. 5C’nin İngiltere fiyatı 230 ile 320 sterlin, Amerika Birleşik Devletleri fiyatı ise 400 ile 500 dolar arasında konumlandırılacak.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting