Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 15 özellikleri netleşmeye başladı

iPhone 15 özellikleri netleşmeye başladı

Apple’ın iPhone 14 serisinin tanıtmasının üzerinden henüz 4-5 gün geçmesine rağmen, daha şimdiden iPhone 15 serisinin konuşulmaya başlandığını söyleyelim.

iPhone 15 özellikleri netleşmeye başladı. Apple, teknoloji dünyası için en büyük haber kaynaklarından biri. Neredeyse attığı her adım haber olan, her hamlesi büyük bir merakla takip edilen teknoloji devi, aslında oldukça yoğun ve yorucu bir dönemi geride bıraktı. 7 Eylül’de gerçekleştirilen ve çok önemli cihazların tanıtıldığı lansmandan sonra uzun bir süre dinlenmeye çekileceği düşünülen Apple, iPhone 15 serisi üzerinde çalışmaya başlayarak herkesi yanıltmış oldu.

iPhone fiyatlarında artış

Apple sızıntıları denildiği zaman akla gelen ilk iki isim olan Mark Gurman ve Ming-Chi Kuo tarafından verilen bilgilere göre, Apple daha şimdiden 2023 yol haritasını çizdi. Peki Apple hayranlarını iPhone 15 serisinde ne gibi özellikler bekliyor olacak. İlk olarak Ming-Chi Kuo’nun iddialarına yer verecek olursak, ünlü duyumcu iPhone 15 Pro modelleri ile iPhone 15 standart modelleri arasındaki donanım farkının artacağını iddia ediyor.

iphone 15 2

iPhone 15 özellikleri netleşmeye başladı

Akıllı telefon meraklılarının benzer özelliklere sahip cihazlardansa, çok daha güçlü ve birbirinden ayrılan özellikleriyle dikkat çeken iPhone modelleriyle ilgilendiğini söyleyen Kuo, Apple tarafından siparişi verilen iPhone 14 serisi üretim sayılarına bakıldığında bu durum daha da netleşeceğini belirtiyor.

katlanabilir iphone

Mark Gurman’ın iddialarına göz attığımız zamansa, ünlü duyumcu yeni seriyle birlikte artık Max adının kullanılmayacağını, bunun yerine son zamanlarda Apple’dan sıklıkla duymaya başladığımız Ultra isimlendirmesine geçileceğini söylüyor. Tabi henüz yolun çok başında olduğumuzu ve iPhone 15 modellerini görebilmek için neredeyse 1 seneye ihtiyacımızın olduğunu hatırlatalım.

Google yeni Chromecast için kolları sıvadı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting