Google yeni Chromecast için kolları sıvadı

chromecast oyunlar

Google yeni bir Chromecast piyasaya sürmeye hazırlanıyor. TecnoBlog tarafından elde edilen bir dizi fotoğraf, Google TV’li Chromecast’e tıpatıp benzeyen yeni ve daha ucuz bir Chromecast’in görüntülerini gösteriyor.

Google yeni Chromecast için kolları sıvadı. Bu ürün şu anda 50$’a satılıyor – ancak şu an itibariyle ürün, ABD’deki büyük perakendecilerde 10$ indirimli olarak satın alınabiliyor.

google chromecast ultra

Görsel olarak 2020’de piyasaya sürülen Google TV’li Chromecast ile aynı olsa da, farklı bir model numarasına (G454V) sahip . Bu model FCC sertifikasyonundan çoktan geçti ve dahili olarak farklı olduğu söyleniyor. Bu piyasaya sürülmemiş Chromecast, AV1 destekli bir Amlogic S805X2 çip ve 2GB RAM çalıştıracak. 4K modelden daha az güçlü olsa da 1080p çıkış çözünürlüğüne kadar desteklemesi bekleniyor.

chromecast oyunlar

Google yeni Chromecast için kolları sıvadı

WinFuture’a göre bu daha ucuz Chromecast’in bir sesli uzaktan kumanda ile birlikte tedarik edilmesi bekleniyor. Bu yeni düşük maliyetli Chromecast, Google’ın 6 Ekim’de düzenleyeceği ve Google Pixel 7 ve 7 Pro’nun yanı sıra Pixel Watch’un da tanıtılacağı etkinlik sırasında ortaya çıkabilir ve söylentilere göre birkaç Nest Home cihazı da bu ürünlere eşlik edecek.

130730122817 google chromecast

Bu düşük maliyetli Chromecast’in aynı 30$ fiyat noktasında satılması ve yeni fiyat giriş seviyesi için Chromecast olarak kabul edilmesi bekleniyor.

AMD, FidelityFX süper çözünürlük 2.1’i duyurdu